607726191 ponownie opisany

607726191

Zapewne spotkałeś się ze zjawiskiem spamu telefonicznego. Nic dziwnego. Od kiedy postęp technologiczny dał się nam we znaki w postaci smartfonów, a raczej małych przenośnych komputerów, spotykamy się ze spamem. Zresztą, już za czasów telefonów stacjonarnych mieliśmy z nim do czynienia. Dziś jednak coraz częściej przekazujemy swoje dane dalej, dlatego częściej zderzamy się z tym irytującym zjawiskiem.

Nie znosimy, gdy obce osoby dzwonią, próbując zabrać nam cenny czas. Denerwują nas rozmowy ze wścibskimi telemarketerami. Gdybyśmy mogli, ucięlibyśmy ten idiotyczny zwyczaj wydzwaniania do obcych ludzi! Jednak tak długo, jak nasze dane będą krążyć, tak długo będzie istniał spam. Jak zatem choćby na mniejszą skalę jemu zaradzić? Jak uniknąć wiecznego wydzwaniania do nas obcych numerów? Czy są na to sposoby?

Przede wszystkim ogranicz podawanie swoich danych. To pierwsza zasada, ale nie jedyna. Ważne jest bowiem, abyś korzystał z platform typu ktoto.info.pl, odebrac.pl czy nieznany-numer. Możesz bez problemu sprawdzić tam nękający cię numer i samemu również wystawić mu opinię, opisać swoje doświadczenie z tym numerem. Specjalnie dla was sprawdziliśmy na jednej z takich witryn numer, który w ostatnim czasie szczególnie nęka użytkowników telefonów komórkowych. Jaki to numer? Numer 607726191 to numer zarejestrowany w sieci Plus. Został on zidentyfikowany jako potencjalne oszustwo związane z Plus. Jest on oceniany przez użytkowników jako kontakt “irytujący”.

W dodatku został wyszukiwany już 1102 razy, ostatni raz parę sekund temu! Zebrał też mnóstwo negatywnych komentarzy, opisujące jak wyglądała rozmowa i jaki był sam rozmówca. Oto kilka z nich: “Nawet nie zauważę, że dzwoni, bo zaraz się rozłącza. Plus z ofertą?”, “Po odebraniu rozłącza się”, “Głuchy telefon”, “Pan z Plusa podaje moje imię, nazwisko i chce, żebym je potwierdził”, “Głuchy telefon. Po odebraniu cisza”, “Leci muzyczka, nikt się nie odzywa”, “Można pozwać ich o stalking”, “Przedstawiono się jako operator sieci Plus”, “Plus. Irytujący i nieprzyjemni telemarketerzy wydzwaniają co kilka dni z mordą, czemu chcę się zastanawiać albo czemu nie chcę ich oferty” czy “Ciągle wydzwaniają. Nie potrafią zrozumieć, że ludzie nie chcą ich słuchać”, “Po odebraniu leci tylko muzyczka. Podejrzewam, że to jacyś oszuści.”, “Plus. Natrętnie dzwonią kilka razy dziennie, chociaż mówiłam im, że nie jestem zainteresowana. Zablokowałam numer, ale dzwonią z innego; 697610399”.

Jak widzisz z sekcji komentarzy można dowiedzieć się naprawdę wielu cennych informacji. Dzięki temu na przyszłość będziesz już wiedział, że nie należy odbierać od tego numeru. Na jego przykładzie widzisz również, jak cenne jest, abyś ty również zgłaszał podobne numery, dzielił się opinią na jego temat! Tylko dzięki podawaniu informacji dalej jesteśmy w stanie ostrzec się przed oszustami i dowiadywać się, które numery są niebezpieczne. To ważne, bo nasi starsi bliscy mogą mieć z tym problem, dlatego należy uśiwadamiać ich w tej kwestii.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *