Kto to dzwoni z numeru 815356060?

815356060

Jeden z najbardziej niebezpiecznych numerów telefonów według naszych użytkowników i użytkowników serwisu ktoto.info. Zalecamy dalece idącą ostrożność w kontaktach z numerem 815356060 i ograniczone zaufanie do osoby po drugiej stronie słuchawki. Jeśli dzwoni do nas ktoś z numeru +48815356060 powinna natychmiast zapalić nam się czerwona lampka i powinniśmy z rozwagą podejmować decyzję, czy odbierać ten numer. A jak już odbierzemy telefon dzwoniący z 815356060 powinniśmy być bardzo ostrożni.

Co można powiedzieć o numerze telefonu +48815356060? Dzwoni ze strefy numeracyjnej Lublin (czyli prefiks 81). Nie jest to numer telefonu komórkowego ani numer premium. Na dzień publikacji informacji o tym numerze, użytkownicy serwisu ktoto.info zostawili już 396 ocen numeru 815356060 i 345 komentarzy do numeru 815356060. Sprawia to, że jest to najczęściej komentowany i oceniany numer w tym miesiącu. Z drugiej strony jednak posiadamy dużo informacji, które pozwalają zidentyfikować ten numer.

Kto więc dzwoni z telefonu +48815356060?

Według naszych informacji zdobytych od użytkowników naszego se3rwisu i serwisu ktoto.info, z numeru 815356060 dzwonią osoby ze wschodnim akcentem (rosyjskim bądź ukraińskim). Podają się za przedstawicieli banku PKO BP i próbują wymusić (według użytkowników serwisu) podanie danych dostępowych do rachunków bankowych. Chcą instalować aplikacje śledzące na co nigdy nie powinniśmy się zgadzać. Więcej informacji o tym, kto dzwoni z numeru 815356060 znajdziecie na zaprzyjaźnionym serwisie ktoto.info.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

4 komentarze

 1. Zaniepokojona pisze:

  Ktoś ze wschodnim akcentem próbował się podszyć pod pracownika banku pko bp. Powinny się tym zająć jakieś służby

 2. Adam pisze:

  Złodzieje podają się za różne firmy oraz istytucje finansowe. Spreparowane – zgrane powitania z oryginalnych infolinii. Nie dajcie się nabrać. Wyłudzając PESEL oraz Dane Osobowe.

 3. Basia pisze:

  Ruski lub Ukrainiec. Podszywa się pod bank. Każe przyjść do bankomatu. Niestety znał moje imię. Musiał gdzieś wykraść moje dane.

  Lepiej zablokować numer i nie odbierać.

 4. Tobur pisze:

  Oszust podszywający się pod pracownika banku. Pyta do którego oddziału chce się udać podpisać umowę. Niby dzień wcześniej ktoś złożył wniosek na moje dane na kredyt ponad 20 000 zł i ten został przyznany. Po informacji, że nie wypełniałem wniosku, że trzeba powiadomić inne banki i pytanie w jakich bankach mam jakieś produkty. Podejrzane było to, że mówił z akcentem wschodnim, a spytany o imię i nazwisko podał Michał Łuszczyński. Nic nie podałem oprócz tego, że mam podejrzenie graniczące z pewnością, że to oszust. Pytał skąd wiem. Powiedziałem, że mam swoje wskaźniki. Nie zdradzałem mu jak się zorientowałem aby mu nie ułatwiać oszukiwania. Rozłączyłem się i zadzwoniłem na oficjalną infolinię aby upewnić czy ja się nie mylę, bo numer podobny do bankowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *