699740000 dzwoni i nie daje żyć?

699740000

Spam telefoniczny powtarza się ciut za często? Masz dość wydzwaniających do ciebie obcych numerów, nie wiesz już, jak to się dzieje, że ciągle wybierają właśnie twój numer? Tak, to może być bardzo denerwujące! Pewnie popełniasz podstawowe błędy, które prowadzą do zwiększonego spamu i nawet o tym nie wiesz! Czytając ten artykuł, zrozumiesz już, co, jak i dlaczego. Dowiesz się, czego nie robić, aby nie być zalewanym telefonicznym spamem.

Czy próbowałeś już może… nieodbierania natrętnych telefonów i niekrzyczenia w słuchawkę? Powinieneś spróbować! Zacznij od tego, aby nie odbierać nieznanych połączeń, a zobaczysz, że to znacznie ograniczy wydzwanianie obcych numerów! Poza tym bardzo istotne jest, abyś nie podawał na prawo i lewo swoich poufnych danych! Niech twój numer telefonu będzie podawany tylko w sytuacjach, które tego wymagają. Gdy możesz tego unikać, podawaj maila – najlepiej założonego specjalnie do przesyłania informacji konsumenckich (to pomoże ci zachować porządek na właściwej skrzynce mailowej).

Poza ignorowaniem obcych połączeń, a także ograniczeniu podawania danych, pamiętaj o sprawdzaniu natrętnych numerów w sieci. Nie tylko sam dowiesz się, kto mógł się pod nimi ukrywać, ale również przekażesz swoją opinię dalej. Wiesz, dlaczego to ważne? Niektórzy ludzie usilnie poszukują informacji na temat poszczególnych nękających numerów, ale nie mogą ich znaleźć – właśnie przez to, że wielu użytkowników wciąż zapomina lub nie wie o możliwości dodawania komentarzy. Dzięki większej ilości komentarzy, jesteśmy w stanie jak najbardziej uwierzytelnić dane, które krążą po sieci. Na przykładzie numeru 699740000 pokażemy wam, jak wiele informacji jesteśmy w stanie znaleźć w internecie.

Po wpisaniu numeru 699-740-000 do przeglądarki, dowiedzieliśmy się, że jest to numer komórkowy, zarejestrowany w sieci COMPATEL LIMITED. Został on zidentyfikowany jako głuchy telefon. Większość użytkowników ocenia go negatywnie, a zatem jego ogólna reputacja została oznaczona jako „negatywna”.

Numer ten był wyszukiwany aż 21467 razy, ostatnio zaledwie kilkanaście sekund temu. W dyskusji na temat numeru znalazło się aż 149 komentarzy. Te liczby same mówią za siebie; wiemy już, że numer 699-740-000 jest bardzo spamującym, irytującym wręcz kontaktem. W komentarzach czytamy, na przykład: „Telefon o 4:14 nad ranem”, „Dzwonił w środku nocy, głuchy telefon”, „Dzwonił 2:56”, „A miałem taki piękny sen… zadzwonił o 1 w nocy”, „Dzwonił o 5:30, po oddzwonieniu ‘nie ma takiego numeru’”, „Dzwonił o 5:55, głuchy telefon po oddzwonieniu komunikat ‘nie ma takiego numeru’”, „Dzwonił o 2:28. Głuchy telefon”, „Godz. 5:00 budzi ludzi i się nie odzywa, blokować!”, „2:58 w nocy dzwoni i nęka w nocy. Nie rozumiem, dlaczego budzą ludzi, którzy rano muszą wstać do pracy. Masakra…”, „Dzwonił na stacjonarny o 2:30.”

Jak widzisz, dzięki komentarzom dowiadujemy się, że jest to głuchy telefon wydzwaniający nawet w nocy. Czy rozumiesz już, dlaczego powinieneś ograniczyć odbieranie od obcych numerów? Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Zuza pisze:

    Dzwoni do mnie nr.tel.który nie znam.699740000 NIE ODBIERAJCIE!!!Oszuści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *