Telefon 222703770 nie daje ci spokoju?

222703770

Numer telefonu +48222703770 znajduje się w czołówce najczęściej wyszukiwanych nieznanych numerów od dłuższego czasu. Praktycznie co miesiąc znajduje się w top pięć najczęściej szukanych numerów w Polsce. Dzieje się tak dlatego, że firma, która go używa do swoich celów od miesięcy nie zmienia swojego numeru i modelu prowadzenia działalności. Dzięki użytkownikom naszego serwisu i użytkownikom zaprzyjaźnionego serwisu ktoto.info wiemy już kto stoi za telefonem 222703770.

Ale zacznijmy od kilku słów analizy numeru 222703770. Jak doskonale widać, pochodzi on z warszawskiej strefy numeracyjnej (ponieważ ma prefiks czyli numer kierunkowy 22). Nie jest to numer premium ani też numer o podwyższonej stawce opłaty. Za jego odebranie też nie powinno nam naliczać żadnych dodatkowych stawek. Musimy jednak zachować szczególną ostrożność podczas kontaktu z numerem +48222703770.

A kto tak na prawdę dzwoni z +48222703770?

Wszystko na to wskazuje, że po drugiej stronie słuchawki, gdy odbierzemy telefon dzwoniący z numeru 222703770 znajduje się pracownik IPSOS czyli firma zajmująca się przeprowadzaniem badań społecznych, nastrojów społecznych, preferencji politycznych itd. Ostatnio dzwonią z zapytaniem o warunki pracy oraz właśnie o wspomniane preferencje polityczne. jeśli chcemy się z nimi skontaktować możemy to zrobić poprzez telefon bądź ich profil na Facebooku. A więcej informacji o numerze 222703770 uzyskamy na serwisie ktoto.info.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

4 komentarze

 1. Zapytany pisze:

  Dzwonili dziś w sprawie ankiety. Badali preferencje polityczne, na kogo by się głosowało itd

 2. loli pisze:

  ankieter adrianna biegun (nie wiem czy prawdziwe dane wiec podaję) podała informację że ma mój numer z generatora numerów co jest kłamstwem

 3. tomek pisze:

  Dzwonili z pytaniami do badania, rozłączyłem, zablokowałem i teraz któryś raz z rzędu mam info na poczcie głosowej. Dzwonią, zgłoszenie sekretarki i rozłączają się bez słowa. Telefoniczni spamerzy … to powinno być ścigane prawem.

 4. Pietryk76 pisze:

  Ipsos na zlecenie Mastercard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *