Straszy cię numer 881050478?

881050478

Na wstępie należy się uspokoić. Nic ci nie grozi a to tylko pewna firma (o której więcej piszemy poniżej) używa takiej formy reklamy. Ale zacznijmy od początku. Ostatnio w sieci zaczęły krążyć zapytania kto to dzwoni z numeru 881050478 i czyj to numer telefonu. Internauci opisywali swoje doświadczenia z tym numerem telefonu i zaczęli zgłaszać swoje obawy. Zgłaszano też zastrzeżenia do działalności właściciela numeru. Czy tak to powinno wyglądać? Czy połączenia z 881050478 mogą w celu reklamy wprowadzać w błąd?

Zanim odpowiemy na te i inne pytania, przyjrzyjmy się bliżej numerowi 881050478. Na pierwszy rzut oka widzimy, że pochodzi on z sieci telefonii komórkowej Play. Świadczy o tym specyficzny prefiks (czyli pierwsze trzy cyfry numeru) czyli w tym przypadku cyfry 881. Jest to zwyczajny numer, nie jest to numer premium (jak z prefiksami 800 czy 801 – bardzo podobne wizualnie). Znaczy to tyle, że numer ten może być odebrany bez obawy o koszty. Również dzwonienie na ten numer nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Jednak brak dodatkowych kosztów to nie największa zmora użytkowników. Użytkownicy najbardziej boją się tego, co usłyszą w słuchawce.

A kto i po co dzwoni z +48881050478?

Dzięki użytkownikom serwisu do oceny nieznanych numerów ktoto.info (wpis o numerze 881050478 tutaj) wiemy już, że z tego numeru dzwoni do nas spółka „Ulga od długów”. Firma ta ze swoim projektem reklamuje się w nietypowy sposób. Dzwoni po losowych abonentach i udając firmę windykacyjną skłania ich do przystąpienia do programu oddłużania. Jeśli ktoś ma faktycznie długi i świadomość swoich długów, to nic w tym strasznego. Gorsza sytuacja jest, gdy firma ta zadzwoni do osoby, która nie posiada żadnych zobowiązań. Może tym telefonem wystraszyć. Tyle się przecież słyszy o zaciąganiu zobowiązań za plecami „dłużnika”.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

5 komentarzy

 1. Kalkula pisze:

  Tak, potwierdzam, jest to firma strasząca długami. Ktoś powinien tym się zająć, potrafią wystraszyć – zwłaszcza starsze i schorowane osoby.

 2. Doda pisze:

  UWAGA OSZUSCI!!!

  pseudo firma chce uwolnić od długów, a tak naprawdę nakręca jeszcze większe. Jak wydzwaniają to żądają podania wrażliwych danych, m.in pesel, nazwisko rodowe, nazwa banku w którym ma się konto itd. Idealne do włamania się do banku.
  Są bardzo agresywni i namolni, potrafią wydzwaniać wiele razy, dopóki nie zablokuje się numeru. Ewentualnie zmieniają numer i zawsze jest to 'ulga od długu’. Podaje dane tej pseudo firmy:

  LoanMe Sp. z o.o.
  West Station
  Al. Jerozolimskie 142B
  02-305 Warszawa, Polska

  loanme pl
  Mail: kontakt @ loanme pl
  (spacje celowo są dodane)

  Jest masę artystów na temat oszustwa przez tą pseudo firmę, pisze o tym m.in pulsbiznesu

  Sprawa jest zgłoszena na policję. Przestrzegam przed tą bandą oszustów i kretaczy!!!

 3. lukdffs pisze:

  dzownią skur.. kilka razy dziennie. numer zablokowany to smsy przychodzą o nieodebranym połączeniu.

 4. lukdffsa pisze:

  Lokalizacja: West Station I / II
  Adres: al. Jerozolimskie 142B/VI, 02-305 Warszawa
  Godziny: Otwarte ⋅ Zamknięcie: 20:00
  Telefon: 12 345 38 45

 5. worek pisze:

  Mam prosty sposób na połączenia z nieznanych numerów- nie odbieram! Nawet gdyby po drugiej stronie byl sam papież- NIE ODBIERAĆ! Niestety, jeśli się nie ma w standardzie systemu automatycznego blokowania takich natrętów, to jest jedyny i sprawdzony sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *