Czyj to numer 882131400 jest?

882131400

Ostatnio analizowaliśmy numer 882131400, który wydzwania po naszych użytkownikach z terenu całej Polski. Numer ten jest bardzo agresywny. Dzwoni wiele razy w ciągu dnia, nie reagują na prośby o zaprzestanie kontaktu, nawet gdy raz odmówiło się skorzystania z ich usług (co to za firma i jakie usługi ma o tym niżej) to nada wydzwaniają. A schemat ich działania jest banalnie prosty. Narastająca agresja i intensywność z jaką dzwoni numer 882131400 sprawia, że musimy przyjrzeć mu się bliżej dla naszych użytkowników i wszystkich potencjalnie zainteresowanych kontaktem z tym numerem.

Stało się już chyba tradycją, że analizę każdego numeru telefonu zaczynamy od technicznej analizy. Tak też zrobimy tym razem. Numer ma prefiks „882” i jest to prefiks należący do sieci T-Mobile. Nie jest to numer premium jak 0-800 czy 0-801, jest to zwykły numer. W związku z tym, odebranie go nie będzie wiązać się z żądnymi dodatkowymi czy podwyższonymi opłatami. Również oddzwonienie na ten numer (gdyby ktoś był tak nieroztropny i by chciał oddzwonić) nie będzie wiązało się z żadnymi dodatkowymi kosztami. A kto fizycznie stoi za numerem +48882131400?

+48882131400 czyj to numer?

Numer ten często dzwoni po naszych użytkownikach a użytkownicy mają trzy różne wrażenia po odebraniu +48882131400. Pierwsza grupa użytkowników stwierdza, że jest to głuchy numer, gdyż po odebraniu nikt się nie odzywa. Jest to jednak wina automatycznego systemu łączenia z telemarketerem – system nie zdąży przełączyć do nas konsultanta. Jeśli już jednak uda się połączyć z konsultantem, otrzymujemy pytanie „czy mieszkamy w domu jednorodzinnym” jeśli odpowiemy, że nie, że mieszkamy w bloku, to konsultant się rozłącza. To właśnie spotyka drugą grupę użytkowników. Jest jednak trzecia grupa użytkowników, którzy na pytanie telemarketera z 882131400 odpowiedzą twierdząco „tak, mieszkam w domu jednorodzinnym”. Wtedy konsultant zaczyna sprzedaż telefoniczną. Stara się nam sprzedać panele fotowoltaiczne. Robi to w sposób bardzo agresywny, nie rozumie słowa nie, nie szanuje nas i naszego czasu. Nie reaguje na prośby o wykreślenie z listy telefonicznej. Próbuje na siłę dokonać sprzedaży lub umówić nas z fotowoltaicznymi domokrążcami (domokrążcy, którzy chodzą od domu do domu próbując wcisnąć nam na siłę panele fotowoltaiczne. Przeczytajmy też więcej o numerze 882131400 na zaprzyjaźnionym serwisie ktoto.info.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. niedzwonic pisze:

    Handlarze telefoniczni fotowoltaiką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *