579572250 dzwoni do ciebie?

579572250

Mówiąc o aktualnych trendach w dzwoniących nieznanych numerach, analizie ich i ocenie, nie sposób nie wspomnieć o numerze +48579572250, który ostatnio trafia na czołówki. Widać wyraźnie, że jest to nowy numer, który od minionego tygodnia atakuje polskich abonentów i posiadaczy telefonów. Kto się za nim kryje? Kto dzwoni z numeru 579572250 i czyj to numer telefonu? W jakim celu dzwoni, czego chcą i skąd mają twój numer? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w dalszej części.

Numer ten może wydawać się na pierwszy rzut oka jako numer komórkowy. Jednak polskie sieci komórkowe nie dysponują obecnie prefiksem 579. Numer ten nie wygląda też na numer premium czy jakikolwiek numer o podwyższonej opłacie. Wydaje się więc, że odbierając go nie zapłacimy żadnych dodatkowych stawek. Również oddzwaniając na ten numer nie musimy obawiać się wysokich rachunków. Kto jednak dzwonił z 579572250 i czego chciał? Analizując zgłoszenia od użytkowników serwisu i internautów zrzeszonych w innych serwisach do identyfikacji nieznanych numerów, możemy z dużym prawdopodobieństwem określić do kogo należy ten numer.

+48579572250 – czyj to numer?

Analizując setki opinii i komentarzy internautów, można określić kto dzwonił z +48579572250 i czyj to numer oraz w jakim celu telefonowano do Ciebie. Bazując na komentarzach użytkowników można stwierdzić, że z tego numeru dzwoni firma zajmująca się fotowoltaiką. Dzwoni po ludziach „na oślep” gdyż zgłoszenia są także od osób, które mieszkają w blokach. Dzwonią aby zaoferować montaż fotowoltaiki. Często powołują się także na jakieś lokalne projekty instalacji fotowoltaiki. Telemarketerzy i fotowoltaiczni telehandlowcy, z tego co piszą internauci, mówią jak nakręceni swoje formułki i nie dają dojść do słowa. Nawet po odmowie potrafią wydzwaniać cały czas. Są bardzo natarczywi i nie rozumieją słowa „nie”, dlatego bezpieczniej jest nie odbierać telefonów dzwoniących z 579572250 i poczytać inne opinie na serwisie ktoto.info.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. telesrele pisze:

    spam telefoniczny o fotowoltaice i panelach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *