Kto dzwoni z telefonu 699605100?

699605100

Ostatnio telefon 699605100 dzwoni po mieszkańcach całej Polski. Jeśli to czytasz, zapewne dzwonił także do ciebie i chcesz wiedzieć kto dzwonił z +48699605100, czyj to numer, zastanawiasz się czy odebrać albo czy możesz oddzwaniać. Ze względu na to, że numer ten jest jednym z najbardziej uparcie dzwoniących nieznanych numerów w Polsce, postanowiliśmy się mu bliżej przyjrzeć i spróbować zidentyfikować osobę bądź firmę, która stoi za tym numerem. Informacje o tym numerze uzyskaliśmy z zaprzyjaźnionego portalu do identyfikacji nieznanych numerów ktoto.info oraz od internautów, którzy dzielą się swoją wiedzą po kontakcie z tym numerem telefonu.

Zacznijmy jednak jak zawsze od technicznej analizy 699605100. Numer ten może na pierwszy rzut oka wydawać się num erem telefonii komórkowej. Jest jednak numerem w stu procentach stacjonarnym z podwarszawskiej strefy numeracyjnej (znamy kierunkowy 22 do warszawy, ale 69 też jest związany z mazowieckimi terenami). Numer nie jest numerem premium, choć ma ciekawą budowę. Odebranie numeru nie wiąże się z naliczaniem żadnych opłat. Można też śmiało oddzwaniać na ten numer, chociaż nikt nie odbierze.

Kto więc kryje się za +48699605100?

Z naszych informacji, w oparciu o dane internautów pozostawiane na serwisach służących do identyfikacji numerów, wynika, że za numerem +48699605100 stoi firma zajmująca się telemarketingiem i sprzedażą telefoniczną. Wypytują o sytuację związaną z COVID, pytają o stan zdrowia, szczepienia i ogólnie zbierają wrażliwe informacje. Następnie oferują spotkania handlowe. Jako zachętę często również oferują prezent w postaci pulsometru. Można więc z dużą pewnością powiedzieć, że za numerem 699605100 stoi firma zajmująca się organizacją pokazów na których sprzedają nikomu niepotrzebne rzeczy za astronomiczne pieniądze. Poczytaj więcej o 699605100 na serwisie ktoto.info.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Zapytajmy pisze:

    Potwierdzam, zbierają dane o szczepieniach i wirusie, nie wiem po co im to, to nie przedstawiciele władz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *