Wydzwania 618851999 do nas

618851999

Najbardziej nie lubimy, gdy ktoś zawraca nam głowę rzeczami które są błahe. Człowiek ciągle gdzieś pędzi. Brakuje nam doby na załatwienie ważnych dla nas spraw. Często słyszymy od znajomych „Szkoda że doba ma tylko 24godziny”. Szukamy na czym można zaoszczędzić tak cenny czas, którego nam brakuję. Pierwsza myśl, nie traćmy czasu na telefony które nas denerwują i zabierają nam czas. Takimi telefonami są właśnie potencjalni telemarketerzy, oszuści, którzy oferują nam fajne promocje itp. Takie rozmowy mogą trwać kilka a nawet kilkanaście minut. Postanowiłam poszukać informacji na numer, który w ostatnim tygodniu był bardzo często wyszukiwany w przeglądarce internetowej.

Ogromną liczbę odsłon w wyszukiwarce, bo ponad 52 tysiące (na dzień 28.12.2021) ma numer +48618851999. Tydzień temu szukając podstawowych informacji na temat tego numeru liczba odsłon była tylko albo aż 27 tysięcy. Po tygodniu liczba ta zwiększyła się prawie o sto procent, co tylko dowodzi temu, że oszuści nie tracą czasu i dzwonią non stop. Ktoś powie, że to tylko liczby ale dla mnie to ogromna wartość. Wiedziałam, że oszustów jest dużo i nękają ludzi bardzo często ale nie spodziewałam się że aż tak często. Numer +48618851999 jest zarejestrowany w mieście Poznań. Osoba dzwoniąca specjalizuje się w oszustwach dotyczących usług finansowych.

Czy wiadomo kto dzwoni z +48618851999?

W większości opinii dzwoniącą jest kobieta i przedstawia się jako doradca banku Santander. W celu prawdziwości swojej oferty przedstawia się jako Angelika Witaszek. Oferuje kredyty, pożyczki czasem przeprowadza ankiety. Podszywają się pod pracownika z wyżej wymienionego banku, a nie wiedzą nic o osobie do której dzwonią. Brak wglądu w sytuację finansową rozmówcy. Czytając różne komentarze, natknęłam się na informację że proszą nawet o dane logowania się do banku. Nigdy nikt nie ma prawa o takie rzeczy pytać! Niektórzy ludzie chcą zweryfikować prawdziwość usłyszanych informacji i idą do tego banku. Nie słyszą nic co mogłoby ich zdziwić. Tak jak podejrzewali osoba dzwoniąca nie jest zatrudniona w ich banku, nikt nie słyszał o niej.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *