Zobacz kto dzwoni z numeru 699606260

Numer 699606260 jest ostatnio bardzo często wyszukiwanym telefonem. Należy do grupy dziesięciu najczęściej szukanych numerów a co za tym idzie, można przyjąć że telefon 699606260 należy do dziesięciu najczęściej spamujących telefonów w Polsce. Co można powiedzieć o tym numerze? Kto się za nim kryje? Kto dzwoni i dlaczego do ciebie dzwoni ten numer? Zbierając informacje o tym numerze z wielu źródeł udało nam się to wszystko ustalić.

Tradycyjnie już zacznijmy jednak od technicznej analizy numeru. Przyjrzyjmy się mu i powiedzmy coś więcej. Numer zaczyna się od 69. Jest to kierunkowy okolic Warszawy (mazowieckie). Może mylić się z numerem komórkowym zaczynającym się 699 ale to numer stacjonarny. Druga sprawa, nie jest to numer premium. Więc odebranie numeru 699606260 nie będzie wiązało się z żadną dodatkową opłatą. Także oddzwanianie na 699606260 nie jest dodatkowo płatne, chociaż jest bezcelowe bo nikt nie odbierze.

Kto dzwoni z +48699606260? Czyj to numer?

Zbierając dane zarówno od użytkowników serwisu odebrac.pl jak i zaprzyjaźnionego serwisu ktoto.info możemy z dużą dokładnością zidentyfikować osobę, która stoi po drugiej stronie słuchawki. Także w oparciu o dane innych internautów z innych serwisu. Bazując na tym można stwierdzić, że dzwoni automat (bot) w sprawie fotowoltaiki. Pojawiają się również głosy, że automat dzwoni w innej sprawie (marketingowej) ale 9 na 10 internautów mówi, że dzwonili w sprawie fotowoltaiki. Więcej o numerze 699606260 przeczytasz na serwisie ktoto.info.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. mieszkaniec pisze:

    Dzwonią w sprawie fotowoltaiki. A jak mam mieszkanie nie dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *