662407484 nie daje ci spokoju?

662407484

Telefony komórkowe zostały numerem jeden w codziennym wyposażeniu człowieka. Raczej nie spotykamy osób, które w ogóle nie mają telefonu, jedynie poznajemy osoby stroniące od mediów społecznościowych. Jednak telefon ma każdy, kto chce móc kontaktować się na odległość, robić zakupy online, czy mieć możliwość skorzystania z nawigacji GPS. Nie jest to niczym nienaturalnym – po prostu społeczeństwo z biegiem czasu diametralnie się zmieniło i telefon stał się czymś ważnym dla nas, ważnym, bo wielością funkcji znacznie ułatwia nasze życia, sprawia, że staje się ono komfortowe, a wiele czynności o wiele prostszych niż kiedyś. Dlaczegóżby nie korzystać z postępu technologicznego? Skoro mamy rozwiązanie, którym jest telefon komórkowy, człowiek nie musi się ograniczać do kupowania każdego sprzętu oddzielnie: kalkulatora, mp3 lub mp4, nawigacji… Wszystko mieści się w jednym urządzeniu i to jest wspaniałe. Jakby popatrzeć jednak również na te ciemne strony bycia użytkownikiem telefonu, co byście wymienili? Zapewne to, że tak łatwo możemy wpaść w uzależnienie od niego, że korzystanie zabiera dużo czasu. A co z kwestią spamerskich ataków telefonicznych? Właśnie o tej ciemnej, denerwującej, wręcz irytującej stronie posiadania telefonu komórkowego chcemy dziś wam opowiedzieć.

Czy wiecie, że na stronach typu ktoto.info lub nieznany-numer możemy z łatwością sprawdzić nękający nas numer telefonu? Oprócz tego, że dowiemy się skąd dzwoni dana osoba, dowiemy się również, za pomocą sekcji komentarzy i ocen, jakie reakcje wywołuje u innych person ten numer, czy może jest to po prostu jeden z wielu wydzwaniających telemarketerów? Na przykładzie jednego z najbardziej nękających telefonów w ostatnim czasie, chcemy przedstawić wam działanie takich wyszukiwarek.

Numer 662407484 jest wyjątkowo naprzykrzającym się kontaktem, a może raczej niekontaktem, bo przecież osoby spod tego numeru kompletnie nie znamy! Na stronie nieznany-numer w dziale komentarzy czytamy: „Po odebraniu rozłącza się”, „Spam, na czarną listę”, „Zadzwonił i się rozłączył po 1 sekundzie.”, „Nie rozłączył się i od razu kobieta pyta, czym ogrzewam dom zimą. Po tym pytaniu rozłączyłem się.”, „Podobno jakaś dotacja unijna w sprawie gazu, pytała Pani, czym ogrzewam w domu, ale nie pytała, czy chcę wziąć udział, czy zadać pytania, tylko po przywitaniu i przedstawieniu zaczęła pytać” – jak widzicie, są to komentarze, które dostarczają nam dużo wiedzy o danym numerze. Wiemy już, że pod nim kryje się kobieta, która najprawdopodobniej pracuje w firmie telemarketerskiej lub jest zwykłą oszustką. Poza negatywnymi komentarzami, czytamy też, że numer ten został wyszukiwany przez 37195 osób! To ogromna liczba, trzeba więc wziąć pod uwagę, że nęka naprawdę wiele osób. Poza tym reputacja numeru została oznaczona jako „negatywna”, widnieje informacja, że numer sieci T-Mobile i kombinacja liczb została zidentyfikowana jako potencjalne oszustwo związane z komunikatorem WhatsApp. W momencie, w którym wpisaliśmy numer w wyszukiwarkę, dostrzegamy również, że numer ostatnio sprawdzany był zaledwie kilka sekund temu!

Zanim odbierzesz – sprawdzaj numery!

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *