Cały czas 699823027 nas nęka

699823027

Potencjalny oszust dzwoniący z numeru +48699823027. Coraz częściej słyszymy w wiadomościach, radiu, od znajomych o oszustach. Niektóre historie usłyszane są tak nierealne, że ciężko w nie uwierzyć. Czy da się w takim razie uchronić przed oszustami? Myślę, że nie. Ale na pewno da się większość informacji zweryfikować. W dzisiejszych czasach chyba w każdym domu jest komputer z internetem, a to właśnie dzięki nim mamy możliwość zweryfikowania dużej ilości informacji. Największy problem mają osoby starsze, które często nie umieją obsługiwać telefonu komórkowego a co dopiero komputera, laptopa. Wtedy warto poprosić o pomoc kogoś z rodziny, córkę, syna, wnuka, wnuczkę itp.

Postanowiłam prześledzić jeden numer, który często jest wyszukiwany przez użytkowników internetu. Numer, który wzięłam pod lupę jest +48699823027. Pierwsza strona, którą postanowiłam odwiedzić i bingo. Prawie osiem tysięcy odsłon telefonu. Według komentarzy jest to telemarketer. Tym razem sytuacja nie jest taka prosta jak w poprzednich analizach, które robiłam. Dzwonią bardzo często, z różnymi propozycjami. Po przeanalizowaniu tego numeru, udało mi się ustalić że pochodzi z województwa mazowieckiego. Jest to numer komórkowy, a operator – Mobilny. Osoba po drugiej stronie słuchawki nie chce się przedstawić, twierdząc że nie ma takiego obowiązku. Ciężko dowiedzieć się z jakiej firmy dzwoni. Jest bardzo tajemniczy i wręcz opryskliwy.

Co wiadomo o numerze +48699823027

Według opinii znalezionych na różnych stronach internetowych oszuści dzwonią z ofertami dotyczącymi paneli słonecznych czy też z zaproszeniami na badania diagnostyczne. Najbardziej podejrzane jest to, że tak jak już wyżej napisałam nie chcą i unikają odpowiedzi na pytania z jakiej firmy dzwonią. Osoba, która jest uczciwa i faktycznie oferuje jakieś darmowe usługi nie powinna mieć nic do ukrycia. Nazwa firmy, informacja skąd dzwoni oraz skąd ma numer telefonu to podstawowe pytania, na które każdy odbierający chciałby usłyszeć odpowiedzi. Musimy zapamiętać, że nigdy nie należy podawać swoich danych. Żyjemy w takich czasach, że zło kryje się na każdym kroku, a naszym obowiązkiem jest sprawdzać wszystko co wydaje nam się mało wiarygodne. Niektórzy mogą powiedzieć, żebyśmy nie popadali w paranoję, ale prawda jest taka że najczęściej właśnie takie osoby później żałują swojej lekkomyślności.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *