Co powiemy o 856724974?

856724974

Widzimy nieznany nam numer telefonu na wyświetlaczu. Nie ma żadnego komunikatu typu „potencjalne oszustwo”, „spam” itp. Co wtedy robimy? Nie odbieramy. Czy to dobre rozwiązanie? Nie zawsze. Zdarzają się sytuacje , w których próbują się z nami skontaktować znajomi ale z różnych powodów nie mogą tego zrobić z własnego numeru. Odbieramy z ciekawości. Człowiek to z natury osoba ciekawska. Widząc obcy numer na swoim telefonie odbiorą nie zastanawiając się czy to coś ważnego czy też nie. Często okazuje się, że później żałują swojej decyzji. Coraz częściej spotykamy się z naciągaczami, oszustami.

Postanowiłam przeanalizować jeden z często wyszukiwanych numerów w internecie. Numer telefonu +48856724974 jest zaliczany jako niebezpieczny. Według strony nieznany-numer, ponad dwanaście tysięcy razy ten numer był wyszukiwany (na dzień 28.12.2021). Użytkownicy strony internetowej ktoto.info zgłosili ten numer jako „robocall” czyli automatyczny system dzwoniący do ludzi. Można też przeczytać opinie, że z tego numeru dzwonią też telemarketerzy. Z informacji, które udało mi się ustalić jest to numer stacjonarny z województwa podlaskiego, miasto Białystok. Ludzie skarżą się, że dzwonią nawet w nocy po kilka razy. Ciężko się od nich uwolnić.

Kto dzwoni z +48856724974?

Opinie na temat tego numeru są bardzo złe. Często jest to głuchy telefon, ale też można przeczytać że naciągają ludzi z ofertami finansowymi. Informują odbierających o rzekomym zadłużeniu finansowym czy też oferują kredyty na „super warunkach”. Głównym zarzutem pod tym numerem jest nękanie ludzi, nie ma znaczenia czy to dzień czy to noc. Pojawiają się spekulację, że dzwonią o późnych porach, aby odebrać „na śpiocha” gdyż człowiek wtedy może nie zauważyć że to spam. Z informacji, które udało mi się pozyskać, wychodzi na to że już oszuści nie patrzą na to jaka jest godzina. Nie ma dla nich czegoś takiego jak cisza nocna. Dzwonią, aby jak najszybciej się wzbogacić na czyjejś krzywdzie. W nocy człowiek rozespany, nie do końca wie kto dzwoni, więc jest to najlepsza „ofiara”.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *