Niechciany numer 609426216

609426216

Gdy widzę obcy numer na wyświetlaczu, pierwszą moją myślą jest pewnie znów jakiś telemarketer. Nigdy nie odbieram w takich sytuacjach. Niektórzy wychodzą z innego założenia. Odbierają, żeby zobaczyć co ktoś od nich chce, po czym rozłączają się w połowie wypowiedzi osoby z drugiej strony telefonu. Jest też inna grupa osób, która nie odbierze takiego telefonu, ale zaraz wpisuje go w wyszukiwarkę. Jeśli dany numer występuje po wpisaniu go w Gogle przeważnie jest to telemarketer itp. W przypadku, gdy nic nam nie wyskakuje można uznać że dzwoni osoba prywatna i wtedy można oddzwonić. Ja należę właśnie do tej ostatniej grupy osób. Dlatego postanowiłam sprawdzić ostatnio dzwoniący do mnie numer.

Numer, który wzięłam pod lupę jest 609426216. Według strony nieznany-numer było ponad cztery tysiące odsłon tego numeru. Użytkownicy ostrzegają że jest on „niebezpieczny”. Jednym słowem kolejny numer, który lepiej unikać bądź zablokować. Operatorem tego numeru jest Plus GSM Mobile. Nie udało mi się odszukać lokalizacji działania oszusta. Jest to numer nękający. Opinie są podzielone. Możemy przeczytać, że dzwoni i człowiek i automat, czasem głuchy telefon.

Kto wydzwania z +48609426216?

Recenzje na temat tego numeru są głównie negatywne. Najczęściej oferowane są darmowe tablety, roboty sprzątające. Zostajemy poinformowani, że wygraliśmy coś w konkursie, mimo że nie braliśmy w nim udziału. Czasami można znaleźć informację, że po odebraniu nikt się nie odzywa. Z tego co udało mi się ustalić numer +48609426216 jest natrętny. Telemarketer potrafi dzwonić po kilka razy w ciągu godziny. Po zablokowaniu tego numeru, dzwonią z innych. Ciężko się od nich uwolnić. Lista numerów zablokowanych w komórkach stale rośnie i niestety będzie rosła. Coraz więcej ludzi szuka łatwego zarobku i tym to jest spowodowane. Liczba oszustów jest przerażająca i stale rośnie. Czy da się z nimi walczyć? Myślę, że tak ale do tego potrzebna jest większa ilość osób. Takie sprawy trzeba nagłaśniać w telewizji, radiu. Reklama dźwignią handlu, ale i najlepszą metodą aby dotrzeć do społeczeństwa.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *