693111276 wydzwania o różnych porach?

693111276

Ty też czujesz irytację, gdy widzisz, że po raz kolejny dzwoni do ciebie nieznany numer, zakłócając twój spokój, odpoczynek? A może nawet nie – ktoś wydzwania do ciebie ciągle, gdy jesteś w pracy, gdy jesteś pochłonięty obowiązkami? Mówisz „dość”, ale właściwie nie wiesz, co powinieneś zrobić z nękającymi nieznanymi numerami telefonów. One po prostu są. I już. Masz wrażenie, że niewiele możesz na to poradzić. Jesteś jednak w błędzie! Oto lista wskazówek, co możesz zrobić, aby realnie ograniczyć zjawisko spamu telefonicznego. Zacznij od tych porad, wciel je w codzienność i zobacz, jakie będą efekty! My zapewniamy, że uda się zmniejszyć zjawisko spamu do minimum!

Przede wszystkim – nie podawaj swoich danych osobowych na prawo i lewo! Twój numer telefonu? Absolutnie niech nie będzie to pierwsza informacja, jaką wpisujesz na wszystkich stronach internetowych! To stąd ten zwiększony spam! Zadbaj o poufność twoich danych. Odtąd numer podawaj tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Może też pomóc założenie oddzielnego maila na cele konsumenckie – na przykład do Newsletterów. W ten sposób zamiast numeru telefonu, będziesz korzystał z maila do tego przeznaczonego. Po co zawalać właściwą skrzynkę odbiorczą.

Pamiętaj też, że gdy dzwoni do ciebie obcy numer, masz zwyczajne prawo… nie odbierać! Zaskoczenie? A widzisz! Często bijemy się z myślami, czy wypada nie odbierać…? A co, jeśli to ważna sprawa? Pamiętaj, że jeżeli ktoś naprawdę będzie chciał się z tobą skontaktować, najprawdopodobniej wyśle jeszcze wiadomość sms lub zostawi informacje na poczcie głosowej. Odbierając połączenia od obcych numerów, niestety tylko pogrążasz się, ponieważ dajesz feedback, że jesteś numerem aktywnym – stąd ten zwiększony spam. Między innymi tak zwane „głuche telefony” są nastawione na zbieranie takiej informacji.

Na podstawie numeru 693111276 pokażemy ci, czego możesz dowiedzieć się o danym numerze, gdy wpiszesz go w wyszukiwarce. Po wpisaniu tej kombinacji liczb dowiedzieliśmy się, że jest to numer, który był sprawdzany 216 razy. W dodatku wiemy, że jest on zarejestrowany w sieci komórkowej Plus. Niestety, nadal nie wpłynęły żadne opinie na jego temat. Nie dowiadujemy się niczego więcej na temat ocen numeru – czy jest to numer niebezpieczny, może irytujący lub po prostu oceniany negatywnie.

Właśnie dlatego tak istotne jest dzielenie się opinią na temat danego numeru. Dzięki temu podajemy informacje dalej i jesteśmy w stanie ostrzec lub uświadomić innych użytkowników o funkcjonowaniu tegoż kontaktu. Ważna jest wzajemna pomoc. Zwłaszcza, gdy mowa o ludziach starszych czy samotnych. One są w największej grupie ryzyka kradzieży, oszustwa, manipulacji telefonicznej. Właśnie dlatego informacja przekazywana dalej jest tak ważna. Oni często przekonani są o dobrych intencjach swoich rozmówców; najgorsze jest rozczarowanie i rozpacz, gdy okazuje się, że właśnie zostali okradzieni z ostatnich pieniędzy. Nadal poszukiwane są sposoby, aby jak najbardziej przestrzegać starszych ludzi przed odbieraniem nieznanych połączeń. Niestety, i tak bardzo wielu z nich nadal łapie się na sztuczki telemarketerów.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *