787754525 ciągle dzwoni do ciebie?

787754525

Każdy z nas ma czasem odruch rzucenia słuchawką, gdy po raz kolejny marudzi nam do ucha nieznośny telemarketer, próbujący wyciągnąć z nas nasze dane osobowe, chce zaproponować nam ofertę nie do odrzucenia albo wmawiający nam, że wygraliśmy właśnie supernagrodę w loterii, w której nigdy nie wzięliśmy udziału. Jest się o co denerwować, bo rzeczywiście – każda taka rozmowa to nasz drogocenny czas, a jak mówi słynne powiedzenie: „Czas to pieniądz”, zatem nie ma co marnować go na rozmowy, które (nie)przysłowiowy pieniądz próbują z nas wyciągnąć. Tak, bo ludzie próbują przez telefon manipulować i nas oszukać – niestety, ale bardzo, bardzo często. Łatwo jest omamić kogoś, kto nie jest zbyt asertywny, kto ufa ludziom, przez co jest naiwny, że może faktycznie właśnie ma łut szczęścia i odezwał się do niego ktoś ze specjalną ofertą tylko dla niego. Jednak przede wszystkim są to gry, które mają sprawić, że dobrowolnie oddamy pieniądze na różne sposoby – poprzez uiszczenie dodatkowej opłaty (często przychodzą takie SMS-y, niby, że przyszła właśnie nasza paczka, ale zostanie doręczona wtedy, gdy dopłacimy – to oszustwo), przez zaciągnięcie kredytu czy jeśli kupimy coś ze sklepu internetowego w – niby- korzystnej cenie. Kto jednak już miał kilka takich sytuacji, jest wyczulony na kłamstwo rozsiewane przez rozmowy telefoniczne i będzie przygotowany na to, co należy zrobić – albo w ogóle nie odbierać, albo rozłączyć się natychmiast i co prędzej zablokować i zgłosić numer. A także opisać go na stronach internetowych – wszak właśnie dzięki nim informacja o numerach niesie się dalej!

Na podstawie numeru 787754525 pokażemy, jak wiele informacji można odnaleźć w Internecie o danym numerze. Wystarczy wpisać go w wyszukiwarce, kliknąć „szukaj” i za chwilę jest już wszystko jasne. O numerze 787-754-525 czytamy, że jest to numer komórkowy, zarejestrowany w sieci T-Mobile Polska. Został on zidentyfikowany jako głuchy telefon. Numer jest oceniany negatywnie przez użytkowników, więc jego reputacja również została oznaczona jako „negatywna.” Był wyszukiwany aż 7635 razy, ostatnio zaledwie kilkanaście sekund temu! W dziale komentarzy czytamy, między innymi: „Zablokowałem, ale dobija się”, „Pani wyciąga informacje, czy mieszkasz w domu, czy w bloku”, „Pani powiedziała, że firma ekologiczna i spytała się, czy mieszkam w domu jednorodzinnym.”, „Odebrane po pierwszym sygnale, nikt się nie odzywa i po chwili rozłącza. To drugie takie połączenie z tego numeru w ciągu 3 dni.”, „Po odebraniu chwila ciszy, potem pani powiedziała ‘przepraszam, pomyliłam numer’”, „Naciągacze na pompę ciepła, firma Tales, udostępnia niby nr”, „Spam automatycznie zablokowany przez aplikację Google telefon”, „Po odebraniu jakiś krótki dźwięk i cisza”, „Pani powiedziała, że ma mój numer od firmy DM Tales – co to za kombinatorzy, nie dawałam im numeru tel.”

Ty również dziel się swoją szczegółową opinią, tak jak widzisz, im więcej komentarzy, tym lepsza informacja o danym numerze. W ten sposób nie tylko sam dowiadujesz się więcej, ale również jesteś w stanie pomóc innym, którzy nie mają takiego obeznania jak ty i mogą wpaść w sidła manipulacji.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *