799353892 natrętnie wydzwania?

799353892

Czy ty też masz dość głuchych telefonów, powtarzających się bardzo często? Czemu w ogóle jeszcze je odbierasz? Czy umiesz sobie poradzić z problemem, jaki stwarzają? Każdy z nas ma dość powtarzających się połączeń przychodzących od obcych numerów. Powoli nie wiemy, jak mamy z nimi walczyć. Gdybyśmy zechcieli je tylko… zignorować. Niestety, przez to, że stale odbieramy takie połączenia, powtarzają się one jeszcze częściej! Nie rozumiemy prostego mechanizmu, jakimi posługują się osoby, odpowiadające za tak zwane „głuche telefony” – im więcej ich odbieramy, tym więcej będziemy ich otrzymywać, ponieważ akceptując połączenie, potwierdzamy, że jesteśmy numerami aktywnymi; a to oznacza, że możemy przyjmować najróżniejsze propozycje konsumenckie, jakie są w stanie zaproponować nam telemarketerzy. Nie powinniśmy odbierać, jeśli chcemy ograniczyć zjawisko spamu telefonicznego! Dopóki tego nie zrozumiemy, nie będziemy w stanie naszego zamierzenia zrealizować.

Poza nieodbieraniem telefonów, naturalnym odruchem powinno być również sprawdzanie poszczególnych numerów w sieci. Gdy wpisujemy konkretną kombinację liczb do wyszukiwarki, możemy dowiedzieć się o niej różnych rzeczy, a dzięki temu podjąć w przyszłości słuszną decyzję – odebrać, nie odebrać, a także podzielić się własnymi doświadczeniami z innymi. To ważne, bo możemy nie tylko ostrzec innych, ale również po prostu uświadamiać w kwestiach spamu telefonicznego, wszak nie każdy ma niezbędną wiedzę. Chociażby starsi ludzie są w grupie największego narażenia na oszustwo, kradzież, manipulację telefoniczną. To właśnie z nimi powinniśmy dzielić się informacjami, jakie mamy. Najgorsze jest to, że takie osoby nie otrzymują znikąd pomocy, a oszuści telefoniczni wciąż dzwonią i tylko czekają, kogo złapią w swoją sieć.

Na przykładzie numeru 799353892 pokażemy wam, czego można dowiedzieć się o spamującym numerze z samej przeglądarki. Są to cenne informacje i dzięki nim wiemy, z kim i dlaczego mamy do czynienia. Na podstawie doświadczeń pozostałych użytkowników mamy pełny obraz sytuacji.

Po wpisaniu numeru 799-353-892 dowiedzieliśmy się, że jest to numer komórkowy, zarejestrowany w sieci Play. Został on zidentyfikowany jako głuchy telefon. Numer jest oceniany przez użytkowników przede wszystkim negatywnie, więc jego reputacja została oznaczona jako właśnie „negatywna.” Był wyszukiwany na platformie aż 40810 razy, ostatnio zaledwie kilka sekund temu. W dziale dyskusji znajduje się aż 59 komentarzy na jego temat. Przytaczamy kilka z nich, abyście zobaczyli, jak wielu szczegółów możemy dowiedzieć się o danym numerze: „Głuchy telefon. Zapewne jacyś naciągacze”, „Dzwonią kilkanaście razy dziennie”, „Dzwoni automat z jakimiś reklamami, konkretne bzdury, nie odbierać, dodać do blokowanych w telefonie”, „Automat RMF Maciej Dowbor loteria”, „Loteria RMF FM – jestem zszokowany ilością połączeń od nich. Nie chcę tutaj przeklinać, ale serio dzwonić co chwilę???”, „Nie odbierać, udręka”, „Nie zdążyłam odebrać, krótki dzwonek”, „Po odebraniu połączenia – cisza…”, „Spam od RMF”, „Superloteria RMF FM.”

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *