696827262 wydzwania codziennie?

696827262

Nieustannie denerwują nas połączenia przychodzące od numerów, których nie mamy zapisanych w naszych kontaktach. Co więcej, nie rozumiemy, dlaczego ktoś miałby do nas dzwonić, ale mimo wszystko – odbieramy. Okazuje się, że to konsultant telefoniczny, proponujący nam fotowolatikę, atrakcyjny kredyt lub zestaw najporządniejszych naczyń na rynku lub słyszymy głuchą ciszę i trzask, oznaczający zakończenie rozmowy. Myślimy wówczas: „pewnie pomyłka”, ale w jakim ogromnym jesteśmy błędzie! Choć może wydawać się, że to zwykły przypadek, jest dokładnie odwrotnie – i to działanie, niestety było zamierzone właśnie po to, by odkryć, czy należysz do numerów nieaktywnych, czy też aktywnych. Oczywiście odbierając, potwierdzasz to drugie przypuszczenie. Zastanów się więc, czy warto odbierać od nieznanych numerów?

Inaczej sytuacja wygląda, gdy twój styl życia czy rodzaj wykonywanej pracy dyktuje ci warunek odebrania telefonu – wtedy nie masz wyjścia i musisz to robić. Dobrze byłoby, gdybyś miał włączoną funkcję filtrowania spamu. Jest to powiadomienie, które wyświetla się, gdy dzwoni do ciebie obcy numer. „Podejrzenie o spam” czy „potencjalne oszustwo” to komunikaty, które wyskakują, gdy numer był już wcześniej zgłaszany. Jest to, jak sam widzisz, bardzo przydatna funkcja i jeśli ktoś prowadzi firmę, tylko w ten sposób jest w stanie rozróżnić, czy dzwoni do niego klient, czy też kolejny telemarketer.

Oprócz tego, że można (a nawet trzeba) nie odbierać, powinieneś zainteresować się też kwestią wyszukiwania poszczególnych numerów w internecie. W ten sposób uda ci się nie tylko dowiedzieć więcej o danym numerze, ale również sam będziesz miał możliwość ostrzegania innych przed niebezpiecznymi połączeniami. Gdy podzielisz się swoimi doświadczeniami, pozostałym użytkownikom może być łatwiej namierzać niebezpieczeństwa i wybierać ignorowanie lub blokowanie nękającego numeru. Im więcej komentarzy, tym lepsze uwierzytelnianie.

Na podstawie numeru 696827262 pokażemy, ile różnych informacji można wyciągnąć z opinii, wrzucanych do Internetu. Dowiedzieliśmy się, między innymi, że jest to numer komórkowy, zarejestrowany w sieci T-Mobile Polska. Został on zidentyfikowany jako głuchy telefon. Jest on oceniany negatywnie przez użytkowników. Był wyszukiwany aż 7635 razy, ostatnio zaledwie kilkanaście sekund temu. Ogólna reputacja tegoż numeru została oznaczona jako „negatywna.” W dziale komentarzy czytamy: „Głuchy telefon”, „W tle słychać rozmowę jak w biurze. Po chwili się rozłączył”, „Po odebraniu rozłącza się. Natrętny. Już zablokowany u mnie”, „Spam. Blokować”, „Po odebraniu nikt się nie odzywa i rozłącza się!!!”, „Kobieta (dysząc) przedstawiła się jako Iwona Maj i pyta, czy rozmawia z właścicielem domu jednorodzinnego. Raczej blokować”, „Dzwonił wczoraj i dzisiaj, po odebraniu cisza i rozłączenie.”, „Po odebraniu rozłącza się.”

Z samych komentarzy wynika, że rzeczywiście mamy do czynienia z opisanym na początku artykułu „głuchym telefonem.” Dalej potwierdza nam się wniosek, że lepiej nie odbierać.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *