885658412 nie odpuszcza?

885658412

Ciebie z pewnością również dotyka spam telefoniczny. Niedziwne, wszak jest to zjawisko spotykane na co dzień, coraz bardziej powszechne. Coraz częściej podajemy swoje dane osobowe, dlatego spam – zarówno telefoniczny, jak i mailowy – dotyka nas, nie radzimy sobie z nim. Wobec tego chcemy przedstawić wam jeden z numerów, na który powinniście szczególnie uważać, w ostatnim czasie jest on jednym z najbardziej nękających numerów telefonów. Na jego przykładzie chcemy pokazać wam, jak ważne w walce ze spamem telefonicznym jest zaglądanie na strony, takie jak numerytelefonu, ktoto.info, nieznany-numer czy odebrac.pl. Na takich stronach w sposób intuicyjny należy wpisać nękający cię numer telefonu. Następnie klikasz „szukaj” i wyświetla ci się strona z informacjami o numerze – często jest zaznaczona ogólna opinia użytkowników na temat tego numeru (na przykład irytujący, negatywny, niebezpieczny, neutralny), masz również wgląd do liczby wyszukiwania tegoż numeru. Najwięcej jednak możesz dowiedzieć się z działu komentarzy, w którym zazwyczaj aż wrze. Ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami z konkretnym numerem. Piszą, co ich spotkało, jak przebiegała rozmowa. Jest to cenne źródło informacji, dlatego zachęcamy – zaglądaj. Nie tylko dowiesz się czegoś na przyszłość, ale również możesz sam podzielić się swoją opinią, uwierzytelnić dane dotyczące nękających numerów. To bardzo pomocne, bo, między innymi starsi ludzie nadal mają problem z rozróżnianiem manipulacji od prawdy.

Dziś chcemy dostarczyć wam informacji o numerze 885658412. Według strony nieznany-numer jest to numer komórkowy sieci Plus i został on zidentyfikowany jako potencjalne oszustwo związane z ankietą. Numer ten został oceniony przez większość użytkowników jako numer „negatywny.” Wyszukiwany był aż 7529 razy, ostatni raz zaledwie kilka sekund wcześniej – te informacje chyba wyraźnie wskazują na skalę problemu. Jak widzisz, wiele osób chciało sprawdzić ten konkretny numer – a co za tym idzie, najwidoczniej nęka i męczy on wielu użytkowników smartfonów.

Komentarze na temat numeru 885-658-412 są w większości negatywne. Oto kilka z nich: „Jakiś dziwny kobiecy głos dzwoni z jakimiś ankietami 24. Rozłączyłam się od razu.”, „Rozłączył się po odebraniu”, „Ankieta w sobotę wieczorem. Rozłączyłem się.”, „Po tym telefonie skorzystano z mojej karty kredytowej i wypłacono kwotę w euro. Bank Santander”, „Dzwoniła kobieta w sprawie ankiety, zadawała dziwne pytania – jakie zarobki, jaki wiek i bank oraz inne niezwiązane ze sobą logicznie.”, „Oszust, wyłudza dane”, „Dzwoni późnym wieczorem, zawracając głowę. Najlepiej blokować!”, „Podejrzany numer, ankieta o niczym, wyciąganie informacji o sytuacji finansowej”, „Podejrzany numer pod pretekstem ankiety zaczął zadawać prywatne pytania odnośnie funduszy i trzymania, oszczędzania w domu oraz ich ilości, po odmowie zmienił temat, a następnie do niego wracał.”

Jak widzisz, już z samych komentarzy możesz dowiedzieć się bardzo wiele. Pamiętaj więc, by samemu też zostawiać komentarze i oceny.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *