Kto jest właścicielem numeru 503207816?

503207816

Jest długo wyczekiwany weekend, odpoczywamy. Całe 5 dni nie mogliśmy się doczekać tej ciszy i chwili dla siebie. Aż tu nagle, ktoś postanowił zakłócić nam ten wspaniały czas. Słyszymy dźwięk naszego telefonu, patrzymy na monitor i wiemy, że nasz spokojny dzień już nie będzie taki jak wcześniej. Po raz kolejny doświadczamy uczucia bezradności. Właściciele nieznanych numerów chyba nigdy nie odpoczywają. Nie ma dla nich znaczenia czy jest weekend, noc czy jakieś państwowe lub kościelne święto. Niejednokrotnie spotkałam się z opiniami, że osoby dzwoniące do nas z obcych numerów to jakieś maszyny, które nie śpią i nie potrzebują odpoczynku. Niestety, problem jakim są nagminne telefony z nieznanych numerów, nasila się. Mimo, że ludzie starają się walczyć z nimi skutki nie są takie jakbyśmy chcieli. Blokowanie obcych połączeń jest jakimś rozwiązaniem, ale nie wiadomo na jak długo. Czasem mamy spokój parę dni lub kilka tygodni, ale częściej w ciągu 24 godzin widzimy kolejne połączenie z obcego numeru. Coraz więcej osób umieszcza różne komentarze ostrzegające w sieci. Jeśli ktoś odbierze takie połączenie to najczęściej odnotowuje się dwa razy więcej prób skontaktowania się. W takich przypadkach nieznane numery stają się o wiele bardziej uciążliwe niż wcześniej. Przed odebraniem najlepiej sprawdzić połączenie w sieci. Postanowiłam, że ja też sprawdzę często wyszukiwany numer +48503207816 w Internecie. Operatorem tego numeru jest Orange Polska S.A. Bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o lokalizacji numeru 503207816. Większość użytkowników oceniło ten numer jako nękający. Odmowa rozmowy nie gwarantuje spokoju. Najczęściej jednak dzwonią po kilka razy w tygodniu, mimo prośby o zaprzestanie wydzwaniania.

Duża liczba osób, które dodały wpis na strony związane z nieznanymi połączeniami twierdzą, że za numerem +48503207816 kryje się konsultant sieci Orange. Jeśli odbierzemy połączenie, najprawdopodobniej zostanie przedstawiona nam oferta przedłużenia umowy bądź jakieś promocje obniżające wysokość naszego abonamentu. W celu weryfikacji, czy ten numer faktycznie należy do wyżej wymienionej sieci, postanowiłam skontaktować się z Orange. Zadałam konkretne pytanie czy z numeru +48503207816 może ktoś się kontaktować z sieci Orange w celu przedstawienia oferty przedłużenia umowy. Otrzymałam odpowiedź, że z tego może być wykonane połączenie od nich. Kolejnym moim krokiem jest sprawdzenie wiarygodności strony na której otrzymałam wyżej wymienioną informację. Strona istnieje od kilku lat. Inni klienci sieci Orange zadają pytania i otrzymują odpowiedzi. Jest dużo opinii pozytywnych oraz negatywnych. Myślę, że jeśli to byłaby strona stworzona przez oszusta to nie pozwoliłby sobie na negatywne wpisy. Zawsze w przypadku wątpliwości co do osoby dzwoniącej, należy zadzwonić na infolinię lub napisać na stronie oficjalnej wiadomość np. Banku, sieci komórkowej, firmy windykacyjnej. Numer +48503207816 został, źle oceniony ze względu na nękanie ludzi. Z jednej strony rozumiem, że nikt nie lubi mówić ciągle jednego i tego samego gdy efektów brak. Z drugiej strony jeśli to faktycznie pracownik sieci Orange to on wykonuje tylko swoją pracę. Pozytywną informacją jest to, że nie ma nigdzie informacji, że wyżej podany numer dzwoni w nocy, ani o późnych porach wieczornych. Daje nam to dość dużą nadzieję, że to faktycznie konsultant telefoniczny.

Po przeanalizowaniu numeru +48503207816 nasuwają mi się pewne wnioski. Numer wcale nie musi należeć do osoby nieuczciwej. Prawda jest taka, że większość ludzi zbywa osoby, które chcą przedstawić różnego rodzaju oferty. Nie lubimy tracić czasu na rozmowy z kimś kogo nie widzimy. Najczęściej, gdy kończy nam się umowa w sieci komórkowej, to po prostu udajemy się osobiście do punktu obsługi klienta. Potwierdzenie przez pracownika Orange, że z tego numeru kontaktują się z klientami to duży plus. Wszystkie wyżej wymienione informację sugerują, że numer należy do bezpiecznych, ale niestety mało kto ma czas i chęci na rozmowy z konsultantami. Często dzwonią w złych momentach, co potęguje naszą niechęć i stąd mogą być takie a nie inne komentarze umieszczone w sieci.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *