666900139 kto to taki?

666900139

Telefony komórkowe to równocześnie największe błogosławieństwo, jak i koszmar naszych czasów? Być może… a czy zastanawiałeś się, dlaczego? No właśnie. Jesteśmy zabawni, bo nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, dlaczego właściwie niektóre rzeczy poza ogromną liczbą zalet, mają również wyraźne wady! Ba i to takie, które mogą trwale zakłócać nasze funkcjonowanie! O czym dokładnie mówimy, co mamy na myśli? Przeczytaj do końca, by się dowiedzieć.

Oprócz tego, że jesteśmy skłonni do uzależniania się od telefonu w bardzo szybkim czasie, ze względu na to, że dostarcza nam ogrom rozrywki, niestety często dosięga nas również spam telefoniczny… Zapytasz czym jest spam telefonicznym, a ja odpowiem ci, że to serie nękających cię połączeń od nieznanych numerów, stale się powtarzające, irytujące cię i zabierające ci twój wolny czas. Czy ty też masz ich dość i chciałbyś im jakoś zaradzić? Ograniczyć, aby nie powtarzały się tak często? Chyba mamy na to sposób!

Poza tym, że powinieneś stanowczo ograniczyć podawanie swoich danych w sieci, powinieneś również dbać o blokowanie nieznanych numerów, a także… sprawdzać je! Oj, tak, są odpowiednie strony, na których intuicyjnie i z łatwością sprawdzisz, do kogo dany numer należy, w jakiej sprawie dzwonił i czy może on stwarzać dla ciebie jakieś niebezpieczeństwo.

Na przykład numer 666900139 jest telefonem należącym do sieci T-Mobile Polska i, według platformy nieznany-numer został zidentyfikowany jako potencjalne oszustwo związane z umową na telefon. Oprócz tego dowiadujemy się, że numer jest zaklasyfikowany jako negatywny i był wyszukiwany aż 3403 razy, co jest liczbą wręcz kolosalną. Oznacza to, że tyle osób próbowało namierzyć ten numer, dowiedzieć się, dlaczego prześladuje właśnie tę osobę.

Na stronie widnieje również informacja, że dany numer był sprawdzany zaledwie parę sekund temu!

Wszystkie te informacje są niezwykle ważne, ale chyba to co najlepsze, jeszcze przed nami. Dlaczego? Ponieważ to w sekcji komentarzy ludzie piszą o swoich doświadczeniach z danym numerem. Dzięki nim dowiadujemy się najwięcej „żywych” informacji. Czytamy, na przykład: „Oszustwo związane z umową na telefon. Dzwonią nawet późnym wieczorem, zmieniając numery telefonów.”, „Spam”, „Nie odebrałam, wyświetliło mi jako spam”, „Automat mówi, że przygotował dla mnie ofertę. Reklama. Nie ma co odbierać”, a także: „Spam. Oszust (?)”, „Scam!”, „Zawracacze 4-ech liter. W sprawie zmiany operatora sieci komórkowej.”, „Spam – nie odebrałam.” Jak widzisz, komentarze mogą mieć kluczowe znaczenie, ponieważ naprowadzają cię na to, jak wyglądała rozmowa z osobą spod danego numeru (jeżeli nie odebrałeś, dowiadujesz się, co cię ominęło), a także utwierdza w przekonaniu, że powinieneś tego numeru na przyszłość unikać. Gdy będziesz zaglądał na strony typu nieznany-numer lub ktoto.info, zobaczysz, jak szybko będziesz potrafił rozróżnić spam od nie-spamu i podejmować decyzję, czy odbierać dany telefon, czy też nie. Ułatwi ci to podejmowanie decyzji i zaoszczędzi mnóstwo twojego czasu.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *