694000835 wydzwania cały dzień

694000835

Halo, halo, czy ty również posiadasz własny telefon komórkowy? Pytanie! Pewnie chichoczesz teraz zażenowany, bo to pytanie wydaje ci się wręcz absurdalne! Oczywiście, że masz telefon i właśnie zacząłeś się zastanawiać, czy znasz w ogóle kogokolwiek, kto może go nie posiadać? A zatem, skoro go masz, zapewne zdajesz sobie sprawę z wszelkich cieni i blasków bycia użytkownikiem smartfona. Jakich cieni – zapytasz znów pewnie i pomyślisz sobie, że osoba pisząca ten tekst kompletnie zwariowała. Nic bardziej mylnego! Posiadanie telefonu ma naprawdę bardzo wiele wad, tylko na co dzień o nich nie myślimy, bo tak bardzo jesteśmy zafascynowani tymi jasnymi stronami posiadania telefonu. Zatem co odstrasza nas od inwestowania w telefon?

Poza tym, że bardzo szybko i łatwo uzależniamy się od smartfona, jak od najlepszej formy rozrywki, nie potrafimy również zwalczyć problemu z… ze spamem telefonicznym! Tak, to zjawisko na pewno dotknęło również ciebie, wszak każdy użytkownik telefonu musiał zmierzyć się z podobną porażką – wolne popołudnie i ten straszny, obcy numer… połączenie przychodzące i następne pół godziny z głowy. Pół godziny – jeśli jesteś nieasertywny. Inaczej przedstawia się sytuacja, gdy jesteś pewnym siebie człowiekiem i potrafisz stawiać na swoim, a przede wszystkim – odmawiać, gdy czujesz, że to jest najlepszym wyjściem i szanujesz swoje potrzeby. Na podstawie numeru 694000835 pokażemy ci, jak w łatwy i przystępny sposób unikać niechcianych rozmów telefonicznych.

Poza tym, że masz święte prawo nie odbierać od obcego numeru (jest to bardzo dobra opcja! Czasem mają miejsce tak zwane głuche telefony, które mają na celu jedynie sprawdzić aktywność twojego numeru!), dobrym sposobem jest również sprawdzanie obcych numerów, które są namolne i wydzwaniają do ciebie. Jak to zrobić? Zalecamy odwiedziny stron takich jak nieznany-numer czy ktoto.info., na których z niesamowitą łatwością odnajdziesz ukryte numery. Poznasz ich ocenę i dowiesz się, kiedy ostatnio były wyszukiwane, jaką reputację mają i w sekcji komentarzy przeczytasz o najmniejszych szczegółach połączeń z danym numerem.

Na platformie nieznany-numer odczytujemy informacje, że ów numer należy do sieci T-Mobile Polska i został zidentyfikowany jako potencjalne oszustwo związane z umową na telefon. Ocena wystawiona przez użytkowników owemu numerowi jest negatywna. Ponadto dowiadujemy się, że numer został wyszukiwany już 3214 razy, co oznacza, że dręczył bardzo, bardzo wielu ludzi! Stąd właśnie taka liczba wyszukiwań. W sekcji komentarzy czytamy: „Najprawdopodobniej jest to oszustwo metodą: „kończy ci się umowa, jeżeli chcesz przedłużyć, wciśnij 1…”, należy się po prostu rozłączyć bez naciskania klawiszy z cyframi!”, „Oszuści, naciągacze” czy „Cwaniak, szuka frajerów. Blokować!”, „To na pewno oszustwo, bo ja żadnej umowy na telefon nie podpisywałem.” Jak widzisz, sekcja komentarzy jest bardzo istotna, bo wskazuje na szczegółowe i kluczowe informacje na temat natrętnego numeru.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *