519217012 tajemniczy telefon

519217012

Czy ty też padłeś ofiarą telefonicznego spamu? Oj tak, coraz częściej spotykamy się z tym niesłychanie irytującym zjawiskiem. Czy można jakoś je ominąć lub ograniczyć denerwujące telefony, które nas męczą? Okazuje się, że tak, ale nawet nie mamy podstawowej wiedzy na ten temat. Czas to zmienić! Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się, jaki numer w tym tygodniu jest jednym z najbardziej irytujących, męczących, naprzykrzających się i nie daje spokoju użytkownikom smartfonów. Dzięki tej wiedzy, będziesz wiedział, których połączeń nie odbierać! To chociaż w połowie pomoże ci unikać telefonicznego spamu. Pamiętaj jednak, że bardzo istotnym jest, abyś dbał o niepodawanie własnych danych na prawo i lewo. Im bardziej ograniczysz rozdawanie numeru, tym lepiej dla ciebie. Spam nie będzie wówczas tak męczący, telemarketerzy i oszuści trochę odpuszczą, bo zobaczą, że nie jesteś aktywnym użytkownikiem. Na początek proponujemy ci zaglądać na naszą stronę – to z niej dowiesz się na bieżąco, które numery są w ostatnim czasie najbardziej odpowiedzialne za nasilony spam telefoniczny. Gdy zdobędziesz tę wiedzę, będziesz mógł uniknąć wkurzających rozmów, które czasem po prostu irytują, a czasem są zwyczajnie niebezpieczne! Zwłaszcza w przypadku, gdy właścicielem telefonu jest człowiek starszy, schorowany, nie w pełni władz umysłowych i może okazać się bardzo łatwym i celnym łupem dla potencjalnego telemarketera czy oszusta telefonicznego.

Jednym z najbardziej irytujących telefonów w ostatnim czasie, który potrafi męczyć od rana do nocy jest numer 519217012. Na stronie nieznanynumer skala niebezpieczeństwa tego numeru została obliczona na 80% i aż 3103 osoby próbowały odnaleźć dane na temat tego numeru. Widocznie osoba kryjąca się za nim jest niesamowicie męcząca i nie poddaje się. Cały czas próbuje dodzwonić się do obcych ludzi. W komentarzach czytamy: „Zadzwonił 3x pod rząd”, „Orange nękający dane wyłudzają”, „Głuchy telefon – spam”, „Nękający numer.” Na stronie nieznany-numer czytamy, że ów numer został oznaczony jako negatywny. Zidentyfikować chciało go aż 9788 osób. Oznacza to, że zainteresowanie tym numerem jest naprawdę duże! A ostatnia osoba, która chciała go wyśledzić, wpisywała go zaledwie parę sekund temu. W sekcji komentarzy czytamy: „To jest spamer!”, „Chce wyłudzić dane osobowe: pesel, potwierdzenie danych osobowych. Oszuści.”, „Głuchy telefon – zbierają dane, że wasz numer jest aktywny i odbieracie, więc można dzwonić z innymi ofertami. Nie odbierać.”, „Nie odebrałem telefonu. Sprawdziłem tutaj co to za numer. Dziękuję za info. Pozdrawiam”, a także: „Od kilku dni dzwoni 1-2 razy dziennie, za każdy razem nikt się nie odzywa.”, „Po oddzwonieniu informacja, że wszyscy doradcy są w tej chwili zajęci.” Jak widzisz, za pomocą komentarzy bardzo łatwo i w szybki sposób można dowiedzieć się podstawowych informacji o numerze i zdecydować, że następnym razem się nie odbierze i zablokuje dany numer. Życzymy wam powodzenia, sprawdzajcie numery, korzystajcie z komentarzy i ocen.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *