943334342 dzwoni i dzwoni?

943334342

Czy kojarzysz numer 943334342? My wyszukaliśmy za pomocą przeglądarki wszystkie dane o tym numerze. Dowiedzieliśmy się, że jest to numer stacjonarny, należący do strefy numeracyjnej Koszalin. Jest on oceniany negatywnie przez większość użytkowników, przez co jego reputacja również została oznaczona jako „negatywna.” Był wyszukiwany aż 6846 razy, ostatnio zaledwie kilkanaście sekund temu. W dziale dyskusyjnym znajduje się aż 30 komentarzy na jego temat. Najstarszy został napisany czwartego lutego, a najświeższy dwunastego. W komentarzach czytamy, między innymi: „Wydzwaniają ostatnio bardzo i też dzwonił do mnie ten sam numer, tylko że ostatnią cyfrę miał inną. Lepiej nie odbierać i blokować”, „Jakaś Pisarczyk. Na pytanie, skąd posiada numer, odpowiada, że od jednego z kontrahentów, a na pytanie od jakiego, odpowiedź brzmi, że nie zna odpowiedzi. Naciągacze! Nie odbierajcie!”, „Halo… halo. Dzień dobry. Dzień dobry. Automat. Rozłącz. Zablokuj”, „Nie odebrałam, numer dzwonił 2 razy w niedzielę… wyświetla jako Koszalin”, „Nie odebrałam. Wydzwaniał ten numer w niedzielny wieczór”, „Osoba przedstawia się jako Ewelina Pisarczyk i rozłącza się”, „Nie wiadomo, kto to, jak oddzwoniłam, to numer nie istnieje”, „Nie odebrałam, ale po próbie oddzwonienia jest Przepraszamy, wybrany numer nie istnieje”, „943334342 – oddzwoniłam, chyba niepotrzebnie i szybko się wyłączyła, bo już ten numer kiedyś dzwonił i był głuchy, nikt się nie odezwał.”

Jak widzisz, w internecie jest cała kopalnia informacji na temat poszczególnych numerów telefonów. Wystarczy wpisywać nękający numer w przeglądarkę. Dzięki temu nie tylko dowiesz się więcej, ale również sam możesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Jest to o tyle ważne, że to użytkownicy budują bazę danych, im ich więcej, tym bardziej są one wiarygodne, bo mogą się wzajemnie potwierdzać. Pamiętaj więc o tej metodzie na przyszłość, gdybyś chciał walczyć z rozpowszechniającym się spamem telefonicznym.

Poza tym uważaj na swoje dane – nie podawaj im wszystkim i wszędzie, bądź na to wyczulony. Gdy zaczniesz zwracać na to uwagę, dostrzeżesz, że jesteś ostrożniejszy w tym temacie i twoje dane nie są już tak płynnie przekazywane. Jeśli możesz, utwórz oddzielną skrzynkę e-mail, która będzie poświęcona na wszelkie oferty konsumenckie, typu Newsletter. To zdejmie ciężar z twojej właściwej skrzynki mailowej i będzie ci prościej filtrować wiadomości. Poza tym podawanie adresu e-mail, zamiast numeru telefonu też jest rewelacyjnym wyjściem.

Nie bój się zwyczajnie ignorować napastliwe telefony. To twój czas i dobra wola, że odbierasz telefon od nieznanego rozmówcy. Masz do tego święte prawo, tym bardziej, że nieodbieranie, ignorowanie rozmów przychodzących od obcych numerów jest w stanie realnie zmniejszyć spam telefoniczny, z jakim spotykasz się na co dzień.

Czasem, gdy myślisz, że głuchy telefon jest zwykłą pomyłką i decydujesz się na wciśnięcie zielonej słuchawki, jesteś w błędzie – ponieważ znów przyłożyłeś rękę do powiększania spamu. Teraz twój numer zostanie zapisany jako „aktywny” i nieznane telefony znów będą się powtarzać.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *