696841484 kolejny raz dzwoni

696841484

Czy ty również zmagasz się z denerwującym zjawiskiem spamu telefonicznego? Och, tak, wiele osób ubolewa nad faktem, że gdy dzwoni nieznany numer, nie wie, co ma zrobić. Z jednej strony boją się, że to znowu fotowoltaika, bank, oferta konsumencka, a z drugiej mają cichą nadzieję, że to może stary znajomy sprzed lat albo ktoś z najbliższych zmienił numer telefonu. Niestety, smutna prawda jest taka, że nie należy odbierać połączeń od obcych numerów. Jest to zwyczajnie niebezpieczne. Unikajmy tego.

Możliwe, że kojarzysz numer o danej kombinacji: 696-841-484. Wyjątkowo irytujący i często powtarzający swe działania numer. Jeżeli nie wiesz, że w internecie można w bardzo prosty sposób sprawdzić ów numer – intencje rozmówcy, ocenę tegoż numeru i komentarze dotyczące doświadczeń z tym numerem, specjalnie dla ciebie sprawdziliśmy go, aby informacja o nim poszła dalej w świat ku przestrodze.

Stronami przeznaczonymi do wyszukiwania numerów są: odebrac.pl, ktoto.info, i wiele, wiele innych. Podaliśmy tylko przykładowe. To właśnie na nich możesz w prosty, intuicyjny sposób wpisać dany numer i wyszukać o nim interesujących cię informacji. My numer 696841484 wyszukaliśmy na stronie nieznany-numer. Wpisując go w tutejszą wyszukiwarkę, znajdujemy mnóstwo ważnych informacji, na przykład to, że ów numer należy do sieci komórkowej T-Mobile Polska. Widzimy też, że był wyszukiwany aż 12911 razy, ostatni raz dosłownie parę sekund temu. W dodatku reputacja tegoż numeru została oceniona przez miażdżącą większość jako negatywna. W dziale opinii znajduje się aż 54 komentarze. Przytaczamy kilka przykładowych: „Próba wyłudzenia danych osobowych, ciekawe, bo już kilka miesięcy wstecz dzwoniono w tej samej sprawie, na drugi dzień po wizycie u specjalisty w Klinicznym Szpitalu w Opolu /Witosa/. Kto udostępnia nasze numery?”, „Nikt nie odpowiada”, „Nikt się nie odzywa”, „Hallo, że co- wygrała Pani odmładzający collagen, tylko podać wszystkie dane – szkoda, bo mam 60 lat, a wyglądam na 20. W takim wypadku nie przysługuje. Że też się nie znudzą tylko furt wydzwaniają, szukają jeleni. Weź się jedna z drugą za jakąś robotę a nie poluj na niekumatych, bo ich coraz mniej”, „Dzwoniła kobieta twierdząca, że wygrałam kapsułki z kolagenem. Rozbawiło mnie to, więc od razu powiedziałam chyba z 5 razy „dziękuję”. Potem chyba 5 razy „nie”. Szybko się wyłączyła”, „Wciskają kapsułki na kolagen. Spytałem, kto jest administratorem danych osobowych, to się rozłączyła” i „Dzwonią, chcą poznać adres rozmówcy, bo prześlą preparaty na kości i chrząstkę stawową. Ja w takie rzeczy nie wierzę”, „Jacyś ściemniacze –numer kwalifikuje się zdecydowanie do zablokowania.”

Jak widzisz, sekcja komentarzy jest przebogata, warto więc do niej zajrzeć. Zalecamy ci, abyś po rozmowach z obcymi numerami również oceniał swoje doświadczenia w sieci i pisał o nich krótko w komentarzach. To uwierzytelnia dane i sprawia, że ostrzegamy się wzajemnie przed oszustami.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *