538627927 nie da spokoju

538627927

Czy ty też kojarzysz numer 538627927? Może ciebie też dręczył telefonami? Miałeś kilkanaście nieodebranych połączeń od tego numeru? Koniecznie przeczytaj do końca, by dowiedzieć się więcej szczegółów!

Czy wiesz, że zjawisko spamu telefonicznego w ostatnich latach przybrało na sile? Czy wiesz, że możesz, a nawet powinieneś odrzucać połączenia od nieznanych numerów i że odbierając takie telefony często uczestniczysz w zjawisku zwanym „głuchym telefonem”, tym samym napędzając telemarketing? Tak, musisz wiedzieć, że ‘głuche telefony” są po to, aby skontrolować, czy dany numer jest aktywny, czy po drugiej stronie może ktoś odbierze, a więc jest potencjalny klient. Nie bierz w tym udziału! Zaprzestań odbierania telefonów od obcych numerów!

A jeżeli już to robisz, bo masz firmę, a więc bierzesz pod uwagę, że być może dzwoni do ciebie potencjalny klient lub jesteś bardzo towarzyską osobą i wiesz, że z tego numeru może dzwonić jeden z twoich licznych znajomych, pamiętaj, aby korzystać z portali takich jak: odebrac.pl, nieznany-numer, a także ktoto.info. W tych domenach bez problemu sprawdzisz numery, które spamują, są niebezpieczne i bardzo nachalne. W intuicyjny sposób wpisujesz tam dany numer, klikasz „szukaj” i masz przed sobą całą listę informacyjną na temat tegoż numeru.

W podobny sposób odnaleźliśmy informacje na temat numeru 538627927. Na portalu nieznany-numer przeczytaliśmy, że jest to numer zarejestrowany w sieci T-Mobile Polska, a także, że jego reputacja jest oznaczona jako negatywna.

Numer ten był wyszukiwany aż 45683 razy, ostatni raz zaledwie parę sekund temu! Czy zdajesz sobie sprawę, jak ogromna jest to liczba? Oznacza to, że rzeczywiście jest to jeden z najbardziej spamujących numerów w ostatnim czasie! Na jego temat widnieje aż 215 komentarzy, a ostatni z nich jest z dnia wczorajszego. Przytaczamy niektóre z nich: „Oznaczyło go od razu jako spam, dzwonił 14 razy w ciągu dwóch dni”, „Nie wiem kto dzwonił, połączenie zostało zablokowane przez Android jako spam”, „Nie odbieram od dawna, a wciąż wydzwania co jakiś czas. Na stacjonarny.”, „Dzwonił na stacjonarny, nie odbieram”, „telefon z fotowoltaiki. Oszust. Natrętny facet. Zablokowałem oszusta.”, „Jakieś call center – lasia umawia spotkania w sprawie fotowoltaiki. Telefony do ludzi w ciemno.”, a także: „Wyłudzanie danych!!!”, „Cisza, chyba musi wykonać dzienny plan wydzwaniania po klientach”, czy: „Głuchy telefon”, „Fotowoltaika. Kilkakrotnie powtórzyłam, że dodzwonił się do firmy, do banku. Pan mnie podsumował, że skoro pracuje w banku to powinnam być grzeczna. Nie wiem, o co chodzi, nic złego nie powiedziałam. Najwyraźniej miałam obowiązek słuchać bez zbędnych dyskusji. Sugeruje kontakt blokować. Negatywny i chamski.” – jak widzisz, na ich przykładzie, można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy. Między innymi, że dzwonią przede wszystkim w sprawie fotowoltaiki, a czasem bywa, że jest to głuchy telefon. Nie odbieraj i dbaj, by ostrzegać innych przez złośliwymi kontaktami.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *