Numer 660190053 dzwoni do mnie

660190053

Jednym z częściej ostatnio dzwoniących nieznanych numerów jest numer 660190053. Raportuje nam to wielu użytkowników, więc postanowiliśmy się przyjrzeć z bliska kto tak naprawdę stoi za numerem telefonu, który jest tak bardzo natarczywy. Pierwsze niepokojące sygnały o wydzwanianiu z 660190053 otrzymywaliśmy już w okolicach 6-8 sierpnia 2021 roku i z dnia na dzień było tych zgłoszeń coraz to więcej. Widzimy także zwiększony ruch w internecie i zwiększoną ilość wyszukań tego numeru.

Ale tradycyjnie analizę numeru 660190053 zacznijmy od przyjrzenia się bliżej technicznym wskaźnikom i technicznym cechom numeru. Numer należy do sieci telefonii komórkowej T-Mobile. Świadczy o tym jego prefiks, czyli trzy pierwsze numery tj. 660. Po tym wnioskujemy, że jest to numer komórkowy ze wspomnianej sieci. Numer ten nie wykazuje cech numerów specjalnych ani też numerów premium. W związku z tym, odebranie go nie będzie wiązało się z jakimiś dodatkowymi opłatami. Nie ma również niebezpieczeństwa naliczenia opłat, jeśli będziemy chcieli oddzwonić na ten numer. Nie oznacza to oczywiście, że warto odbierać i oddzwaniać. o tego warto mieć wiedzę, kto jest po drugiej stronie słuchawki.

A kto dzwoni z +48660190053?

Dzięki użytkownikom serwisu do analizy nieznanych numerów dowiedzieliśmy się, że za numerem stoi osoba podająca się za pracownika banku PKO BP. Nie możemy jednak zweryfikować czy jest to faktycznie pracownik tego banku czy tylko pod niego podszywa się. W związku z tym zachęcamy do zachowania szczególnej ostrożności w kontaktach z numerem +48660190053 a jeśli chcemy dowiedzieć się o nim czegoś więcej, to zapraszamy na zaprzyjaźniony serwis ktoto.info.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Bankieter pisze:

    Podają się za pracowników PKO BP. Nie mogłem jednak zweryfikować tego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *