775516190 nie daje za wygraną?

775516190

Czy numer 775516190 również zawracał ci głowę, wydzwaniając do ciebie kilka, a może nawet kilkanaście razy dziennie? Nie wiesz, jak sobie poradzić ze spamem telefonicznym i zastanawiasz się, kto ukrył się pod tym numerem i jak cię namierzył, dlaczego non-stop do ciebie wydzwania? Sprawdziliśmy informacje na temat tego numeru. Mamy przypuszczenia, że wiemy, kto kryje się pod tym numerem. Przeczytaj artykuł do końca, by dowiedzieć się szczegółów na temat tego numeru telefonu, a także, by wiedzieć, jak walczyć ze spamem telefonicznym. Czy w ogóle warto odbierać połączenia od obcych numerów?

Odpowiadamy: najlepiej, gdy nie będziesz odbierał od obcych numerów połączeń. Dlaczego? Często spotykamy się ze zjawiskiem tak zwanego „głuchego telefonu” – oznacza to, że po odebraniu od obcego numeru, rozmowa się natychmiast urywa – w ten sposób zbierana jest informacja o naszym numerze. Gdy odbieramy, stajemy się automatycznie aktywnymi użytkownikami numeru – to otwiera pole do dalszych propozycji konsumenckich, przedstawianych przez telemarketerów. Stąd taka plaga niechcianych przez nas połączeń, mnóstwo głuchych telefonów i nowych propozycji konsumenckich – z fotowoltaiki, banków, sklepów internetowych, niekończące się propozycje umów i zapisów do newsletterów. Nie zdajemy sobie sprawy, że to wszystko przez nasze częste udostępnianie danych osobowych, podawanie ich na najrozmaitszych stronach i podczas rozmów telefonicznych, a także właśnie… odbieranie telefonów.

Ostrzegamy – nie odbieraj od nieznanych numerów. Postaraj się wyzbyć tego nawyku. Jeśli jednak twoja praca polega w dużej mierze na odbieraniu numerów od klientów i nie możesz pozwolić sobie na odrzucanie nieznanych połączeń, bądź wyczulony na wyświetlające się na smartfonach powiadomieniach o spamie przy połączeniach od obcych numerów. Jest to krótka informacja, wyświetlająca się podczas połączenia, ale bardzo przydatna. Zachęcamy cię także do odwiedzania stron typu nieznany-numer, ktoto.info, odebrac.pl, na których możesz dowiedzieć się nie tylko podstawowych informacji na temat dręczącego cię numeru, ale też samemu wystawić mu opinię, podzielić się doświadczeniem związanym z odebraniem połączenia od tegoż numeru lub tym, ile razy do ciebie wydzwania. Każda informacja jest ważna, bo to właśnie one uwierzytelniają dane na temat konkretnych numerów telefonów. Baza jest bogatsza i bardziej wiarygodna, im więcej użytkowników dzieli się prawdziwymi doświadczeniami z danymi numerami.

Numer 775-516-190 został przez nas sprawdzony na portalu nieznany-numer.pl. Widnieją tu informacje, takie jak ta, że jest to numer stacjonarny należący do strefy numeracyjnej Opole. Został on zidentyfikowany jako: „głuchy telefon.” Numer został oceniony negatywnie przez większość użytkowników. Był wyszukiwany aż 12483 razy, z czego ostatni raz zaledwie parę sekund temu – co wskazuje na skalę i zasięg problemu. Dział komentarzy liczy aż 69 różnych opinii. Przytoczmy kilka z nich: „Głuchy telefon”, „Spam”, „Fotowoltaika, pompy ciepła.”

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *