Najpopularniejsze i niezbędne aplikacje

Najpopularniejsze i niezbędne aplikacje

Smartfon bez aplikacji jest tylko telefonem z wielkim ekranem, a nie asystentem ułatwiającym życie. Pierwszą taką aplikacją jest Dropbox. Służy ona do bezproblemowego synchronizowania plików do urządzeń przenośnych. Działa w internecie Windows, macOs, iOS i oczywiście na Androida. Za pomocą Dropboxa możemy automatycznie tworzyć kopie zapasową zdjęć, filmów w chmurze. Przydatne aplikacje na Androida to również komunikatory na przykład takie jak: Singal – to bardzo prosta aplikacja, dzięki której możemy bezpiecznie przesyłać wiadomości, dzwonić, czy nawiązywać połączenia wideo.

Druga aplikacja tego typu to messenger jest komunikatorem, który pozwala nam skontaktować się z największą liczbą znajomych. Kolejną niezbędną aplikacją jest Chrome to szybka przeglądarka internetowa, z której możemy korzystać na telefonie z Androidem. Kiedy się do niej zalogujemy, ustawienia się synchronizuje z naszym telefonem, dzięki czemu nasze dane są zawsze pod ręką. Popularną aplikacją jest także Kingsoft Office jest on łatwy w obsłudze i w pełni funkcjonalny pakiet biurowy, zupełnie darmowy. Jest intuicyjny i w skład tej aplikacji wchodzi pięć modułów takich jak: widżet na pulpit, Writer, Arkusz kalkulacyjny, prezentacje, Menadżer plików. Niezbędną aplikacją jest też Google Maps pozwala ona na pobieranie map offline. Dostarcza ona mapy z funkcjami nawigacji, rekomendacji restauracji, punktów usługowych, czy też lokalnych atrakcji. Oczywiście nie możemy się obejść bez bankowości internetowej, w której mamy konto. Dzięki tej aplikacji możemy płacić telefonem, robić przelewy przez internet, kontrolować nasze wydatki, a także zarządzać swoimi finansami.

Bezpieczna Rodzina to jedyna aplikacja w Polsce, która umożliwia dyskretne lokalizowanie i dbanie o bezpieczeństwo tych, których dobro leży nam na sercu. Nie musimy więc martwić się o najbliższych. Dzięki tej aplikacji, na mapie w swoim telefonie możemy zobaczyć, gdzie aktualnie przebywa nasza rodzina.Ostatnią moim zdaniem niezbędną aplikacją jest Sklep Google Play, dzięki której mamy kino, bibliotekę i konsolę do gier. Na naszym telefonie znajdziemy w niej też najlepsze aplikacje na Androida.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *