Jak sprawdzić kto do nas dzwonił?

Jak sprawdzić kto do nas dzwonił?

Jak sprawdzić kto do nas dzwonił? Niełatwo jest sprawdzić nieznany numer telefonu i kto do nas dzwonił. Jednak istnieją w sieci serwisy, w których można skutecznie sprawdzić, kto do nas dzwonił. Istnieją w sieci polskie serwisy, w których użytkownicy ostrzegają się nawzajem przed podejrzanymi kontaktami. Po wpisaniu numeru telefonu można sprawdzić do kogo należy numer, lub do jakiej firmy należy, bądź jakie produkty będą próbować nam wcisnąć. Istnieją również serwisy, które są bardziej skuteczniejsze. Jeden z nich to serwis truecaller, który dysponuje bazą numerów z całego świata.

Aby zalogować się do takiego serwisu, należy mieć konto Google bądź Microsoft, dzięki któremu logujemy się na stronę i możemy sprawdzić kto do nas dzwonił. Kolejną stroną na której można sprawdzić numer to serwis ktoto.info jest to największa w Polsce wyszukiwarka nieznanych numerów. Działa jak książka telefoniczna online lub jak biuro numerów telefonu. Bez znaczenia czy interesują nas numery komórkowe z różnych sieci, czy też numery stacjonarne. Na tej stronie możemy również dowiedzieć się czegoś więcej o numerach premium. Następną aplikacją jest sync.me. Ta strona po zarejestrowaniu się umożliwia sprawdzenie kto do nas dzwonił. Zapisuje wszystkie zarejestrowane numery, oraz po zaakceptowaniu regulaminu pobierają zawartość książki telefonicznej każdej osoby. Potem ta aplikacja tworzy z tych danych pokaźne bazy danych. Jedyną wyszukiwarką, która działa sensownie to serwis https://pipl.com. Umożliwia ona wyszukiwanie osób za pomocą numerów telefonów, maili.

Na tej stronie znajdziemy najwięcej informacji na temat użytkowników z całej Polski. Po przejściu procesu rejestracji można dowolnie korzystać z serwisu, a sam proces wyszukiwania jest bardzo prosty. Wystarczy tylko w polu wyszukiwania wpisać numer telefonu, który chcemy sprawdzić i wtedy wyszukiwarka pokaże zgromadzone informacje. Ostatnim lecz czasochłonnym sposobem na sprawdzenie czyj to numer to jest wpisanie w wyszukiwarkę frazy “czyj jest numer xxx”, gdzie w miejsce iksów należy wpisać numer telefonu który chcemy sprawdzić.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *