Bez przerwy dzwoni numer 508466517?

508466517

W obecnych czasach wielu z nas posiada telefony komórkowe. Korzystanie z nich służy nam nie tylko do celów prywatnych, ale wiąże się również z ryzykiem oszustwa. Przed oszustami telefonicznymi da się jednak ostrzec większość ludzi, chociaż nie jest to takie proste. Ostatnio bez przerwy nawet po kilka razy dziennie dzwoni do nas numer 508466517. Dlatego postanowiłem pogrzebać w serwisach internetowych i sprawdzić kto do nas dzwoni z numeru 508466517, w jakim celu i czy nie są to oszuści.

Po przeszukaniu wszystkich możliwych stron internetowych i przeczytaniu wielu opinii internautów wiem, że numer 508466517 pochodzi z Polski i jest to numer komórkowy, który należy do sieci Orange co wskazuje na to prefiks (508), a jego operatorem jest Orange Polska S.A. Numer 508466517 możemy potraktować jako SPAM, a przy próbie zablokowania go zaraz pojawia się połączenie z innego numeru.

Kto dzwoni z numeru +48508466517?

Jak wcześniej wspomniałem po przeczytaniu opinii od internautów na temat numeru 508466517 dowiedziałem się że jest to automat, który dzwoni do nas z pomocą w zadłużeniach, nawet kiedy go się nie ma. Według internautów jest to usługa “ulga od długów“, ale nie jestem w stanie tego do końca sprawdzić. Odbierając lub oddzwaniając na numer 508466517 najprawdopodobniej ponosimy koszty za połączenie naszego operatora według taryfy, którą aktualnie posiadamy, dlatego najlepiej zastanowić się czy sensem jest rozmowa z automatem. Kolejne informacje wynikające z opinii użytkowników wskazują na to, że jest to numer, którego internauci oznaczają najczęściej jako spam, ale także jako oszuści, automat dzwoniący, windykacja, osoba prywatna, a nawet call center. Związku z wszystkimi zebranymi opiniami polecam dużą ostrożność w komunikowaniu się z tym numerem. Dlatego najbezpieczniej jest nie odbierać telefonów, który dzwoni z numeru 508466517, a przed odebraniem takiego numeru najlepiej sprawdzić go w serwisach do tego przeznaczonych i przeczytać opinie na temat danego numeru.

 

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *