943334243 nęka cię połaczeniami?

943334243

Czy kojarzysz numer 94 333 42 23? Może ciebie też zamęcza telefonami lub wiadomościami SMS? Może najwyższy czas odrzucić połączenie lub zignorować? Pamiętaj, że masz możliwość blokowania numerów, a także, w skrajnych przypadkach, gdy numer jest szczególnie natrętny lub widzisz próbę popełnienia przestępstwa, masz prawo zgłosić tę sprawę odpowiednim służbom.

My jednak powiemy dziś o kilku sprawdzonych sposobach ograniczania spamu telefonicznego. Zacznij od ograniczania podawania swoich danych. Pamiętaj, że jeśli tylko masz opcję podania adresu e-mail, zamiast numeru telefonu, powinieneś skorzystać z możliwości podania maila. Uratuje cię to od wzmożonego spamu telefonicznego.

Zalecamy również… i tu może cię zaskoczymy – ignorowanie nieznanych połączeń! Tak, masz święte prawo nie odebrać telefonu, jeśli na ekranie wyświetla się obcy numer. Na pewno spotkałeś się nie raz, nie dwa ze zjawiskiem tak zwanego „głuchego telefonu.” Jest to w pełni przemyślane, zaplanowane działanie, którego celem jest weryfikowanie poszczególnych numerów telefonów – czy są numerami aktywnymi, czy nie. Numery aktywne to te, które odbierają. Nieważne, czy powiesz do słuchawki: „Nie dzwońcie!” czy „Spadać!” – i tak cel został osiągnięty – odebrałeś, a zatem jesteś potencjalnym konsumentem, któremu można przedstawiać różne oferty. Spodziewaj się fali nieznanych połączeń. Będą próbować sprzedać ci zestaw naczyń, superczajnik, zdrowotny masaż, a może przekonywać, że wygrałeś w loterii samochód. A ty, zdenerwowany, będziesz próbował z nimi walczyć.

Postaraj się zatem ograniczyć odbieranie – to pierwszy krok do ograniczenia spamu. Zobaczysz, że im rzadziej będziesz odbierał, tym rzadziej będziesz miał do czynienia z telemarketerami.

Poza tym niezwykle istotne jest weryfikowanie natrętnych numerów w sieci, wystawianie im ocen, komentowanie. Ważne jest, by dzielić się doświadczeniami z innymi użytkownikami. W ten sposób poszerza się baza danych na temat konkretnego numeru, a także uwierzytelniane są zgromadzone już dane. Dlaczego to tak ważne? Osoby, korzystające z opcji sprawdzania numerów w przeglądarce, na przykład osoby starsze, bardzo sugerują się komentarzami innych. Mogą one im pomóc w podjęciu słusznej decyzji.

Numer 943334243 został przez nas sprawdzony w przeglądarce. Jest to numer stacjonarny, należący do strefy numeracyjnej Koszalin. Jest on oceniany negatywnie przez użytkowników, wobec czego reputacja numeru została oznaczona jako „negatywna”. Był wyszukiwany aż 4414 razy, ostatnio zaledwie kilkanaście sekund temu. Najstarsze komentarze były wstawione dnia 4. lutego, a najświeższe z 13. Świadczy to o tym, że jest to dość nowy numer, który dopiero zaczyna spam.

W komentarzach czytamy, między innymi: „Od kilkunastu dni wydzwanianie przez 7 dni w tygodniu. Zablokujesz jeden, zaczynają dzwonić inne.”, „Spam, tego samego dnia zablokowałem inny numer: 15 826 11 45. Upierdliwe sku…iele”, „spam”, „Dzwoni non-stop i nie odzywa się… zablokowałam…”, „Telefon od razu wyłapuje, że to spam.”

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *