793886700 dzwoni od rana

793886700

Czy kojarzysz numer o kombinacji: 793886700? Może wydzwaniał do ciebie, nękał ciebie lub twoich najbliższych i nie wiesz, jak zdobyć informacje o danym numerze? Przychodzimy z pomocą! Ponieważ jest to jeden z najbardziej spamujacych numerów w ostatnim czasie, możesz być spokojny – mamy o nim bardzo dużo informacji, dzięki czemu przy następnej okazji będziesz wiedział, jak powinieneś się zachować! Odbierać… nie odbierać? Oto jest pytanie. Na szczęście już nie dla wszystkich.

Radzimy krótko – nie odbieraj od nieznanych numerów. Dlaczego? Wiąże się to zwyczajnie z niebezpieczeństwem lub w najlepszym razie – marnowaniem twojego drogocennego czasu. A po cóż ci marnować czas na rozmowy z irytującymi telemarketerami, próbującymi przekonać cię do podania swoich danych osobowych, logowania i rejestrowania w różnych sklepach internetowych czy do swojej (zresztą najczęściej podejrzanej) oferty kupna jakiejś rzeczy lub wzięcia szybkiego kredytu lub pożyczki? No właśnie, z pewnością sam dochodzisz do wniosku, że niewiele z tego wynika i chciałbyś mieć już za sobą denerwujące rozmowy z obcymi ludźmi, zakłócającymi twój święty spokój.

Jak zatem radzić sobie ze spamem telefonicznym? Pierwszą naszą wskazówkę już znacie – nie dajcie się wciągnąć, po prostu nie odbierajcie. Czasem, gdy odbieracie, spotykacie się z głuchą ciszą i rozłączeniem rozmowy. Myślicie sobie: „zapewne to pomyłka.” Jednak nic podobnego – telefon był celowy, chodziło o to, aby sprawdzić, czy twój numer jest aktywny. W momencie, gdy odbierasz, potwierdzasz aktywność swojego numeru. Wtedy telemarketerzy wiedzą już, że mogą dalej męczyć cię telefonami. Wszak… odbierzesz. Pamiętaj, jeśli ktoś znajomy będzie chciał z tobą porozmawiać – zapewne napisze ci dodatkowo SMS-a, kim jest i czego oczekuje, dlaczego chce rozmowy. Spamerzy nie będą cię o niczym informować – będą za to dzwonić, z różnych numerów.

Dlatego dziś na przykładzie numeru 793886700 chcemy pokazać ci, że poza nieodbieraniem takich połączeń, jest również identyfikacja numeru przez Internet. Wpisuj w wyszukiwarkę i znajduj najważniejsze informacje! Na stronach takich jak ktoto.info, odebrac.pl czy nieznany-numer znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje i sam będziesz mógł podzielić się z innymi swoją opinią na temat danego numeru. Właśnie na tej ostatniej platformie sprawdziliśmy dla was podany wyżej numer. Czego dowiadujemy się z tej domeny? Między innymi tego, że numer 793-886-700 należy do sieci Netia i jest numerem komórkowym.

Został zidentyfikowany jako „głuchy telefon” (o czym wyżej już wspominaliśmy), a także, że reputacja tegoż numeru została oceniona przez większość użytkowników jako „negatywna.” Poza tym numer ten wyszukiwany był aż 4782 razy! Z czego ostatnie wyszukiwanie miało miejsce zaledwie parę sekund temu. W sekcji komentarzy czytamy: „Głuchy”, „Natręt”, „Irytujący bardzo, czuję się osaczona. Mimo blokady ciągle dzwoni.”, a także „Jednego dnia dzwonił 18 razy, zaczyna od godziny 8-mej, nawet nie odpuszcza w soboty.”, „Do mojej babci dzwonił.”

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *