500111333 to bardzo ciekawy numer

500111333

Zdecyduj już teraz, że nie odbierasz nieznanych połączeń. Czy wiesz, że w ten sposób zaoszczędzisz nie tylko czas i nerwy, ale także ograniczysz działanie spamu telefonicznego wobec twojego numeru komórkowego? Tak! Bo właśnie odbierając, powodujesz, że coraz częściej się z tym spotykasz. Twój numer zostaje odnotowany w systemie jako „aktywny.” Stąd coraz to nowe propozycje – a to fotowoltaika, a to bardzo korzystna oferta kredytu, a to propozycja kupna najlepszej wełnianej pościeli na rynku. Tylko czy wiesz, że to wszystko to bujda na resorach, na którą często się łapiesz? A nawet, jeśli nie łapiesz, to po prostu odbierasz telefon, przez co potem możesz spodziewać się zwiększonej fali przychodzących połączeń od obcych numerów? Zastanów się chwilę i wybierz mądrze.

Oprócz tego, że zalecamy nie odbierać, odrzucać, ignorować połączenia od nieznanych numerów, proponujemy również weryfikowanie ich w sieci. To bardzo dobry sposób na to, aby nie tylko samemu dowiedzieć się czegoś więcej o obcym numerze, ale również, by przekazać informacje dalej – może mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem z tym numerem na forum? To z pewnością bardzo pomoże innym osobom, które szukają informacji o danym natręcie, a także usprawni podjęcie decyzji – odbierać czy nie odbierać. I zobaczysz, że z czasem wszyscy będą odbierać coraz rzadziej. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie obserwujemy magiczną funkcję w naszych smartfonach – wyświetla się informacja o spamie, gdy dzwoni do nas nieznany numer, zgłaszany już wcześniej wielokrotnie przez użytkowników.

Na podstawie numeru 500111333 pokażemy wam, czego możemy dowiedzieć się o danym nękającym numerze z internetu. Wystarczy wpisać go w wyszukiwarce, a dowiadujemy się, na przykład, że jest to numer komórkowy zarejestrowany w sieci Orange Polska. Był wyszukiwany aż 28507 razy (to naprawdę ogromna liczba!), ostatni raz zaledwie parę sekund temu. Jego ogólna ocena, obliczana z tych, które przydzielają użytkownicy, została uznana za „neutralną.” W sekcji komentarzy widzimy aż 50 różnych dyskusji na temat tegoż telefonu. Same te liczby już dają nam do zastanowienia. W dziale komentarzy czytamy, między innymi: „100% podsłuch”, „Przekierowanie na pocztę głosową Orange”, „To chyba podsłuch, bo mi nawet nie wyświetla połączenia jak próbuje zadzwonić pod ten numer, a mój jest tam właśnie przekierowany.”, „Po wbiciu kodu MMI zarówno Plus i Orange podają ten numer, więc to chyba nie poczta głosowa”, „Jaki podsłuch?! Ludzie, co wy za bzdury wypisujecie, to jest przekierowanie na pocztę głosową – jeśli ktoś dzwonił do Ciebie w trakcie Twojej rozmowy z kimś innym, to po zakończeniu rozmowy dostajesz info, że ktoś do ciebie dzwonił, ot i cały ‘podsłuch’”, „To chyba nie jest poczta głosowa?”.

Jak widzisz, w tym dziale wiele się dzieje, są żywe dyskusje, więc możesz i sam zabrać głos, wypowiedzieć się, jeśli masz wiedzę na temat danego numeru, ale także samemu dowiedzieć się kilku ważnych rzeczy o nękających numerach. Nie zawsze są one niebezpieczne (jak widzisz na powyższym przykładzie), jednak warto być uważnym i czujnym.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *