Dzwoni 787830736 ciągle do mnie

787830736

Ostatnio po mieszkańcach całej Polski od morza po góry uporczywie i natrętnie dzwoni numer 787830736. Wielu posiadaczy telefonów i abonentów zastanawia się któż to taki uparty stoi za tym numerem i dlaczego potrafi tak intensywnie wydzwaniać. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu numerowi i postanowiliśmy poddać go analizie, aby pomóc naszym czytelnikom odpowiedzieć na pytanie kto dzwoni do nich z numeru 787830736. Swoją wiedzę opieramy na doświadczeniach użytkowników i internautów, którzy mieli tą (nie)przyjemność odebrać ten numer. Zarówno internautów z naszego serwisu jak i zaprzyjaźnionego serwisu ktoto.info (tutaj informacja o numerze 787830736 na serwisie ktoto.info) oraz internautów z różnych innych wyszukiwarek nieznanych numerów i serwisów do oceny numerów telefonu.

Zanim jednak przejdziemy do odpowiedzi na pytanie kto dzwoni z numeru 787830736 przeanalizujmy go pod względem technicznym i formalnym. Na pierwszy rzut oka widać, że jest to numer z sieci T-Mobile. Świadczy o tym prefiks, czyli trzy pierwsze cyfry numeru. W tym przypadku 787 – czyli prefiks nadany sieci T-Mobile przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Mimo, że numer charakteryzuje się ciekawą budową (7878 początek, ciekawie wygląda) to nie jest to numer premium ani też numer o podwyższonej opłacie. Wydaje się więc, że odebranie tego numeru pod względem finansowym jest bezpieczne. Również zadzwonienie pod ten numer nie powinno wiązać się z większymi kosztami.

A kto dzwoni z +48787830736 do ciebie?

W ostatnim czasie pewna firma windykacyjna wpadła na pomysł, że wprowadzi projekt, który ma za zadanie pomoc w oddłużaniu. W tym celu chciała pozyskać klientów. Zaczęła więc dzwonić po wszystkich ludziach, nie bacząc na zgody na kontakt, chęć rozmowy, źródło numerów itd. Zaspamowała całą sieć telefoniczną (tak, obecnie firma ta odpowiada za mniej więcej 40% spamu telefonicznego – gratulujemy. Program nazywa się „Ulga od długów”.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *