Telefon 692717665

Analizując kto kryje się za numerem 692717665 mamy pewne problemy. Związane jest to z rozbieżnościami jakie pojawiają się wśród komentarzy użytkowników serwisu ktoto.info. Jedyne co możemy powiedzieć z całą pewnością bazując na ocenach internautów to to, że numer jest ten niebezpieczny i powinniśmy dwa razy pomyśleć zanim go odbierzemy.

Pierwsze wzmianki o numerze telefonu 692717665 pojawiły się w serwisie 10 lipca 2020 roku. Anonimowy użytkownik zasugerował, że za numerem tym kryje się firma Ultimo czyli mamy do czynienia z windykacją. Na windykacyjny charakter połączeń mogą wskazywać także inne komentarze jak na przykład komentarz użytkownika „DTM, który sugeruje, że numer wykorzystywany jest przez firmy windykacyjne w celu sprawdzenia naszego numeru – czy jest aktywny i czy odbiera nieznane mu numery. Jednak pozostali użytkownicy wyraźnie sugerują, że numer ten ma charakter połączenia stricte telemarketingowego. Wśród komentarzy pojawiają się sugestie, że za numerem stoi firma EEGP lub też Business Management. Jakakolwiek firma stoi za tym numerem, zawsze chcą rozmawiać z właścicielem numeru do którego dzwonią. Według użytkowników po połączeniu namawiają na zakup usługi reklamowej.

Jakikolwiek charakter ma połączenie z numerem +48692717665, jednoznacznie oceniony jest przez naszych użytkowników jako numer negatywny a co za tym idzie sugerujemy zachowanie najwyższej ostrożności podczas kontaktu i rozmowy z tym telefonem. Uważajmy na siebie, dokładnie słuchajmy co osoba dzwoniąca nam mówi, o jakie informacje prosi i na co się zgadzamy podczas rozmowy. A jeśli uda nam się uzyskać więcej informacji, prosimy o podzielenie się nimi z użytkownikami serwisu poprzez umieszczenie odpowiedniego komentarza.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 03.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.