Telefon 683538077

Pierwsze wzmianki o numerze 683538077 na serwisie ktoto.info czyli największej wyszukiwarce nieznanych numerów pochodzą z 17 sierpnia 2020 roku. Numer ma obecnie niewiele komentarzy i ocen, ale wszystkie one wskazują jednoznacznie na to, kto z tego numeru dzwoni. Bazując na tych danych możemy zidentyfikować dzwoniącego i podzielić się tą wiedzą, opartą na opiniach użytkowników serwisu, ze wszystkimi zainteresowanymi osobami.

Za numerem 683538077 kryje się firma windykacyjna Kruk S.A. – co wskazują wszystkie komentarze i opinie użytkowników serwisu ktoto.info. Telefony wykonywane z tego numeru najprawdopodobniej mają na celu podejmowanie działań windykacyjnych przez firmę Kruk S.A. z siedzibą przy ulicy Wołowskiej 851-116 we Wrocławiu. W związku z powyższym, mimo iż użytkownicy oceniają numer jednoznacznie negatywnie, nie możemy podzielić tej oceny. Z naszej wiedzy, firma Kuk S.A. podejmuje z tego numeru standardowe działania windykacyjne względem dłużników, na odzyskanie których to należności firma ta ma zlecenie.

Podsumowując, numer +48683538077 należy do firmy Kruk. S.A. i wydaje się bezpieczny do odebrania. Zawsze zachęcamy do podejmowania rozmów w przypadku windykacji należności. Nie mamy żadnych zgłoszeń na temat nieuczciwych praktyk, dzwonienia w nieprzyzwoitych porach czy też ciągłym nękaniu ciągłymi telefonami. Stąd też nie możemy powiedzieć, że numer ten jest niebezpieczny.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 19.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.