Telefon 683538016

Pierwsze wzmianki na temat numeru telefonu 683538016 można znaleźć na portalu ktoto.info w dniu 19 sierpnia 2020 roku. Serwis ten rejestruje oceny i komentarze do nieznanych numerów telefonu i podpowiada zainteresowanym użytkownikom czy odebrać dany numer oraz kto się za nim kryje. Wszystkie oceny, opinie i komentarze pochodzą od użytkowników, którzy dzielą się nimi ze światem.

Według tych użytkowników za numerem telefonu 683538016 kryje się firma windykacyjna Kruk S.A. Według naszych ocen najprawdopodobniej kontaktują się w sprawie odzyskania długu. Celem połączenia telefonicznego jest więc działalność windykacyjna wspomnianej spółki Kruk S.A. Użytkownicy nie wskazują, aby z tego numeru podejmowane były działania niezgodne z prawem czy też niezgodne z panującymi obyczajami.

Mimo więc jasnych ocen użytkowników, którzy oceniają numer +48683538016 jako numer negatywny wystawiając mu najniższą możliwą ocenę, nie możemy stwierdzić z całą pewnością, że jest to numer negatywny. Wydaje się, że firma Kruk S.A. podejmuje standardowe rozwiązania a oceny negatywne wynikają głównie z niechęci dłużników do wierzycieli i ich pełnomocników oraz przedstawicieli.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 21.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.