Telefon 662212361

Jednym z częściej wyszukiwanych ostatnio numerów telefonów w serwisie ktoto.info jest numer 662212361. Postanowiliśmy więc przyjrzeć się bliżej kto kryje się po drugiej stronie słuchawki. Dzięki użytkownikom serwisu, ich ocenom i komentarzom, udało nam się zebrać pewne znaczące informacje, które pomogą zidentyfikować dzwoniącego z tego numeru telefonu.

Numer ten pojawił się w wynikach wyszukiwania stosunkowo niedawno bo pierwsze wzmianki o numerze 662212361 pochodzą z dnia 27 lipca 2020 roku. Użytkownicy sugerują, że numer używany jest przez system do automatycznego wywoływania co może już sugerować, że mamy do czynienia z połączeniami na szeroką skalę. Tylko szeroka skala nawiązywania połączeń uzasadnia używanie automatycznych systemów. Polega to na tym, że automat wybiera numery w oparciu o dostarczoną mu bazę a następnie przełącza użytkownika, gdy ten odbierze telefon, do wolnego w danej chwili telemarketera. Dlatego też po odebraniu możemy słyszeć ciszę przez kilka sekund w naszej słuchawce. Jednak po przełączeniu nas do telemarketera możemy dowiedzieć się, bazując na doświadczeniach naszych użytkowników, że za numerem 662212361 stoi firma zajmująca się sprzedażą rozwiązań ekologicznych. Użytkownicy sugerują, że firma ta chce nam sprzedać rozwiązania fotowoltaiczne do domów.

Numer +48662212361 został oceniony przez naszych użytkowników jako numer niebezpieczny z najniższą możliwą oceną. Mając na uwadze praktyki telemarketingowe to nie sposób nie zgodzić się z taką oceną. Lecz puki co nie można z cała stanowczością stwierdzić, że odebranie tego numeru niesie za sobą jakieś ryzyko. Jednak uważajmy na siebie, dokładnie słuchajmy co telemarketer do nas mówi i uważajmy na to na co się zgadzamy a nie powinno nas spotkać nic złego.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 03.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.