Telefon 616107827

Numer telefonu 616107827 pojawił się w naszym serwisie stosunkowo niedawno, gdyż pierwsze wyszukiwania tego numeru zaczynają się 6 lipca 2020 roku. Można więc przyjąć, że jest w posiadaniu firmy telemarketingowej od niedawna. Dzięki pomocy użytkowników serwisu ktoto.info udało się jednak sprawdzić do kogo należy i w jakim celu kontaktuje się z nami. Poniżej przedstawiamy co udało się ustalić.

Numer ten jest wywoływany przez automat. Oznacza to tyle, że automatyczne systemy dzwoniące próbują się łączyć z użytkownikami na podstawie nie do końca jasno określonej bazy. Po odebraniu takiego nieznanego numeru użytkownik przełączany jest do pierwszego wolnego telemarketera. Dlatego też często musimy czekać krótką chwile po odebraniu aż ktoś z drugiej strony numeru 616107827 odezwie się do nas. Gdy już usłyszymy drugą osobę z drugiej strony, dowiemy się, że zostaliśmy zaproszeni na „darmowy” weekend w danym hotelu. Możemy też usłyszeć, że „wygraliśmy” jakiś voucher na usługi hotelowe. Chcemy zwrócić naszym czytelniom uwagę, że to nie jest żaden darmowy pobyt w hotelu czy też pobyt w SPA. Zostajemy zaproszeni na organizowany w hotelu pokaz a najczęściej na miejscu za pobyt i tak musimy dodatkowo zapłacić. Rożne firmy stosują różne sposoby. Często faktycznie nocleg może być darmowy ale pod warunkiem wykupienia w hotelu posiłków, których cena jest astronomiczna. Jeśli nie decydujemy się to musimy płacić za nocleg.

Prosimy uważać na połączenia z numerem +48616107827. Należy zachować najwyższą ostrożność przy kontaktach. Ponadto, użytkownicy zwracają uwagę, że nawet po odmowie skorzystania z oferty numer ten ciągle dzwoni. Bazując więc na opiniach użytkowników można zarekomendować aby absolutnie nie odbierać tego telefonu, gdyż może on być niebezpieczny.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 03.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.