Telefon 616107160

Pierwsze aktywności związane z numerem telefonu 616107160 pojawiła się 9 lipca 2020 roku. Nasi użytkownicy serwisu ktoto.info raportują wiele nieprawidłowości związanych z kontaktem z tym numerem. Ocena użytkowników serwisu nie pozostawia wątpliwości. Numer oceniany negatywnie i powinniśmy uważać na kontakty z nim.

Kontakt z tym numerem według naszych użytkowników ma jeden cel. Sprzedaż usług turystycznych. Jednak nie do końca jest to przeprowadzane z jakimikolwiek standardami. Dzwoniący przekazuje informację, że bazują na rozwiązaniach typu „wczasy plus” czy też „bonu turystycznego” przygotowanego w związku z pandemią. Użytkownicy zwracają też na nie do końca jasną politykę zarządzania bazami numerów. Z jednej strony telemarketer twierdzi, że numer został wylosowany a z drugiej strony sugeruje, że udzielono wcześniej zgodę na kontakt w celach marketingowych. Ponadto, użytkownicy zwracają uwagę, że po pytaniu o firmę, która wykonuje połączenia telemarketer natychmiast rozłącza się. Dodatkowo, użytkownicy twierdzą, że telemarketer dzwoniący z numeru 616107160 zbiera od nich dane osobowe co nie jest do końca zgodne z prawem nie informując o podmiocie, który tymi danymi zarządza.

Mając na uwadze powyższe a także inne komentarze do numeru telefonu +48616107160 należy wyraźnie rekomendować użytkownikom serwisu ktoto.info, aby nie odbierali tego numeru. A jeśli już numer ten został odebrany, zalecamy najwyższą możliwą ostrożność w kontakcie. Należy dokładnie słuchać co telemarketer nam mówi i pod żadnym pozorem nie podawać swoich danych osobowych zanim nie usłyszymy i nie zanotujemy kto nimi będzie zarządzał. Prosimy również inne osoby, które mają większą wiedzę o tym numerze o pozostawienie komentarza.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 03.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.