Telefon 539910135

Ostatnio dużą popularnością cieszy się numer telefonu 539910135. Pierwsze wzmianki o tym numerze telefonu pojawiły się w serwisie ktoto.info (czyli największej polskiej wyszukiwarce nieznanych numerów, na której opieramy swoje dane i informacje) w dniu 17 sierpnia 2020 roku i od razu numer ten zaczął stanowić znaczną część niechcianych numerów. Postaramy się krótko opisać co kryje się za tym telefonem i kto dzwoni z niego.

Telefon 539910135 według użytkowników wyszukiwarki ktoto.info należy do sieci T-Mobile. To między innymi z tego numeru wykonują połączenia handlowe. Warto zaznaczyć, że nie korzystają z własnej numeracji. Sieć komórkowa T-Mobile dzwoni z numeru 539910135 najczęściej w celach sprzedaży. Próbują zaoferować swoje usługi. Dzwonią najczęściej do użytkowników innych sieci komórkowych jak Orange, Plus czy też Play aby przyciągnąć ich do siebie i zaproponować lepszą ofertę. Numer ten według naszych użytkowników jest bardzo natarczywy i dzwoni wiele razy w różnych porach dnia. Rozwiązaniem może okazać się odebranie tego numeru i powiedzenie, że nie jest się zainteresowanym ofertą, chociaż według niektórych użytkowników serwisu ktoto.info również te zabiegi mogą nie pomagać do końca.

Podsumowując, numer telefonu +48539910135, według użytkowników serwisu ktoto.info, wykorzystywany jest do natarczywego dzwonienia w celach handlowych. Nie wydaje się niebezpieczny, może wyłącznie zbyt natarczywy. Nie ma jednak znaczącej rekomendacji aby go nie odbierać. Decyzję pozostawiamy czytelnikom.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 19.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.