Telefon 539301722

Numer telefonu 539301722 jest stosunkowo nowym numerem, który przoduje w rankingach serwisu internetowego ktoto.info czyli największej wyszukiwarki nieznanych numerów w Polsce. Duża grupa użytkowników serwisu ocenia numer jednoznacznie jako negatywny, lecz nie można z całą pewnością stwierdzić czy taki faktycznie jest. Wydaje się, że oceny wynikają wyłącznie z niezadowolenia użytkowników. Możliwe, że przez to, że numer był natrętny, możliwe, że telmearketer był nieuprzejmy albo też dzwonił w nieprzyzwoitej porze.

Za numerem tym, według użytkowników serwisu ktoto.info, kryje się sieć komórkowa Orange. Sieć ta dzwoni najprawdopodobniej z nową ofertą do swoich abonentów. Jeden z użytkowników zauważył, że podczas rozmowy próbują mu sprzedać kolejną kartę SIM czyli kolejny numer telefonu na abonament. Całkiem możliwe jednak, że w Twoim przypadku dzwonią z inną przeznaczoną dla Ciebie ofertą. Użytkownicy zwracają również uwagę, że numer ten wydzwania kilka razy dziennie, także w godzinach późnego wieczoru.

Numer telefonu +48539301722 wydaje się niegroźny i raczej można go bezpiecznie odbierać. Jedynie co to należy spodziewać się telemarketera z sieci Orange próbującego sprzedać nam dodatkową ofertę. Czy chcemy z nim o tym rozmawiać to już nasza indywidualna decyzja. Niemniej jednak, w przeciwieństwie do użytkowników, nie oceniamy tego numeru w zupełności negatywnie.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 18.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.