Telefon 538492759

Pierwsze wzmianki o numerze telefonu 538492759 pojawiły się w serwisie 27 lipca 2020 roku. Numer oceniany jest jednoznacznie negatywnie i powinniśmy zachować najwyższą możliwą czujność jeśli odbieramy ten numer. Wszystkie osoby powiadające wiedzę o tym telefonie prosimy o zostawienie komentarza.

Użytkownicy serwisu ktoto.info zgodnie twierdzą, że numer 538492759 dzwoni do nich bardzo często. Jeśli już zdecydują się go odebrać, to z drugiej strony słuchawki słyszą tylko ciszę. Wydaje się być głuchym telefonem. Najprawdopodobniej jest to system testujący numery telefonów. System taki po wprowadzeniu do niego dużej bazy numerów telefonów wykonuje wiele połączeń jednocześnie do wielu numerów z bazy. Następnie weryfikuje, czy numer użytkownika jest aktywny czy już nie jest aktywny. Jeśli już zakwalifikuje nasz numer do grupy numerów aktywnych to dokonuje dalszej weryfikacji. Sprawdza, czy dany użytkownik odbiera nieznane sobie numery telefonów czy też ze względów bezpieczeństwa nie odbiera nieznane numery – do czego na marginesie zachęcamy. W taki oto sposób z wykorzystaniem automatycznych systemów bardzo prosto można zbudować cenną bazę danych kontaktowych, niezwykle wartościową dla wszelkich firm telemarketingowych. Czyli bazę aktywnych numerów, które na dodatek odbierają nieznane im połączenia.

Jako serwis do badania nieznanych numerów i związanych z tym niebezpieczeństw, na podstawie dostępnych danych, opinii użytkowników serwisu i komentarzy użytkowników, rekomendujemy zachowanie najwyższej możliwej ostrożności gdy dzwoni do nas numer +48538492759. Do czasu aż nie będziemy wiedzieć kto jest po drugiej stronie słuchawki powinniśmy zachować ostrożność. A jeśli ktoś wie coś więcej o tym numerze, prosimy o zostawienie komentarza.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 03.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.