Telefon 503200240

Numer telefonu 503200240 jest doskonale znany wszystkim, którzy śledzą serwis ktoto.info. Pierwsze wzmianki na temat tego telefonu pojawiły się już w marcu 2018 roku. Komentarze użytkowników serwisu wyraźnie wskazują na jeden charakter połączeń nieprzerwanie od 2018 roku więc można je uznać za wiarygodne.

Z telefonu o numerze 503200240 dzwonią do nas telemarketerzy w sprawie ankiet. W różnych czasach tematy ankiety różnią się między sobą. Ostatnio są to pytania związane z polityką i preferencjami politycznymi oraz związane z finansami. Głównie pytania o banki, produkty bankowe, produkty inwestycyjne a także pytania z branży ubezpieczeniowej. Co do firmy, która nas ankietuje z wykorzystaniem tego numeru to część użytkowników wskazuje na firmę Kantar, lecz nie mamy możliwości na 100% potwierdzić tej informacji. Zdarza się, że duża ilość firm podszywa się pod znane ogółowi społeczeństwa firmy ankietujące czy też centra badań opinii publicznej. Stąd też zalecamy ostrożność w przekazywaniu informacji poufnych czy też drażliwych. Użytkownicy zwracają również uwagę na słabą jakość połączenia, liczne zakłócenia i przerywanie rozmów.

Bazując na komentarzach naszych użytkowników, można stwierdzić, że za numerem telefonu +48503200240 stoi firma kantar, lecz należy zachować ograniczone zaufanie. Na pewno rozmowa dotyczy ankiety telefonicznej bo tu użytkownicy są zgodni. Jeśli jednak chodzi o ocenę numeru, użytkownicy jednoznacznie stwierdzają, że numer jest negatywny. W związku z tym decyzja o odebraniu tego telefonu powinna być przemyślana i powinniśmy zachować dalece idącą ostrożność.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 03.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.