Telefon 224626638

Numer telefonu 224626638 to jeden z najbardziej aktywnych numerów w serwisie ktoto.info. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą już ze września 2018 roku i od tego czasu pozostawał bardzo aktywny, bombardując naszych użytkowników seriami niechcianych połączeń. W związku z tym posiadamy już solidną bazę komentarzy do tego numeru, która wraz z ocenami użytkowników pozwala wyciągnąć wnioski.

Z numeru telefonu 224626638 wykonywane są dwa rodzaje połączeń a przynajmniej to wynika z komentarzy użytkowników. Pierwszy rodzaj komentarzy mówi o głuchych połączeniach. Automat wybiera numery z dostarczonej mu bazy a następnie weryfikuje czy dany numer jest aktywny i czy odbiera nieznane mu połączenia. Odebranie takiego połączenia może sprawić, że telemarketerzy mając nasz numer zweryfikowany jako aktywny i odbierający – nie dadzą nam już spokoju. Drugi rodzaj połączeń to połączenia sprzedażowe. Może to być powiązane z pierwszym rodzajem, czyli najpierw nas weryfikują a później kierują w naszą stronę armię telemarketerów. Jeśli chodzi o kwestię sprzedażową, pojawiają się opinie o próbie sprzedaży usług ubezpieczeniowych (Nationale Nederlanden), produktów sieci komórkowej (T-Mobile) czy też bankowej (mBank). Takie informacje przekazują użytkownicy serwisu. Jednak znaczącą grupę połączeń zaliczyć można do głuchych telefonów. Brak jest też możliwości oddzwonienia na ten numer. Przy próbie połączenia, słyszymy, że nie ma takiego numeru.

Powinniśmy podchodzić ostrożnie do odbierania połączeń z numerem +48224626638. My rekomendujemy, aby nie odbierać tego numeru a jeśli już odbieramy, to powinniśmy bardzo uważać podczas rozmowy z ewentualnym konsultantem. A jeśli posiadacie jakieś informacje o tym numerze telefonu, do kogo należy i w jakim celu dzwoni, podzielcie się taką wiedzą ze społecznością ktoto.info.

Autor: Jakub Goldberg. Data: 03.08.2020

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.