Kto kryje się za 585554301?

585554301

Widzimy na wyświetlaczu numer nam nieznany. Dużo telefonów ma opcję podpowiedzi. W sytuacji zgłoszenia przez użytkowników numeru niebezpiecznego, nękającego na wyświetlaczu telefonu pojawi nam się ostrzeżenie. Najczęściej można zobaczyć komunikat spam, potencjalne oszustwo, telemarketer. Niestety, zdarzają się też sytuacje, w których oszust zaczyna swoją działalność i za mało jest informacji o danym numerze. W takim przypadku nie otrzymamy żadnej informacji kto może do nas dzwonić. Postanowiłam sprawdzić jeden z wielu numerów, które są zgłoszone jako potencjalne oszustwo.

Często wyszukiwany jest numer 585554301. Według strony ktoto.info liczba odsłon wynosi ponad siedem tysięcy. Na różnych stronach można znaleźć informację, że numer ten jest zgłoszony jako nękający. Na telefonie komórkowym możemy mieć podpowiedź „potencjalne oszustwo”. Jest to numer stacjonarny zarejestrowany w Gdańsku, województwo pomorskie. W większości opinii jest zgłoszony jako nękający, ale są pojedyncze opinie pozytywne. Co nieczęsto się zdarza.

Kto więc wydzwania z +48585554301?

Osoba dzwoniąca głównie zajmuje się ankietami. Sprawdza satysfakcję klientów różnych sklepów np. PBS Sopot. Możemy również przeczytać negatywne informacje, że podany numer nachalnie dzwoni albo głuchy telefon. Ludzie najbardziej skarżą się na uciążliwe ankiety, które są przeprowadzane na różne tematy. Teraz należy się zastanowić czy przeprowadzanie ankiety to oszustwo? Jeśli nie wymaga się od rozmówcy podawania swoich danych personalnych to nie. Zdarzają się też przypadki, że ankieter prosi o dane do konta, adres zamieszkania, wypytuje o informację, które w żaden sposób nie mają wpływu na ustalenie satysfakcji klienta np. z danej usługi czy produktu. Nasuwa mi się wniosek, że potencjalny ankieter dzwoni, aby wybadać swoją przyszłą ofiarę. Próbuje zebrać jak najwięcej informacji na temat rozmówcy, aby później go oszukać. Można powiedzieć, że wszędzie teraz należy uważać na oszustów. I tak właśnie jest. Lepiej sprawdzać, niż później żałować, że się nie sprawdziło.

Nieznany Numer

Badamy dla ciebie, kto stoi za nieznanym numerem aby w jednym miejscu zebrać wszystkie informacje o tym, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Zawsze sprawdzaj z kim rozmawiasz i kto do ciebie dzwoni.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. ma pisze:

    podaje że to ankieta nt usług zus a potem prosi o kod pocztowy, po kilku pytaniach pyta o miejscowość; po co? dla celów ankiety potrzebna jest miejscowość? podejrzne, dziwne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *