698100763 – kto dzwonił? Czyj to numer?

Szukasz informacji o numerze telefonu 698100763 (+48698100763) żeby dowiedzieć się kto do Ciebie dzwonił z tego numeru telefonu i czy możesz go bezpiecznie odebrać? Zobacz co mówią o nim nasi użytkownicy. Jeśli masz jakieś informacje, kto kryje się za tym numerem, zostaw swój komentarz i podziel się swoją wiedzą z użytkownikami serwisu odebrac.pl.

698100763 – podstawowe informacje

  • Numer telefonu: 698100763 (+48698100763)
  • Sieć lub strefa numeracyjna: T-Mobile
  • Najczęściej opiniowany jako: niebezpieczny
  • Najczęściej oceniany jako: drażniący, dzwoni wielokrotnie
  • Wyszukiwany: 162 razy w ciągu ostatnich 30 dni
  • Najczęściej dzwoni do: Katowic

698100763 - kto dzwonił? Czyj to numer?


698100763 – najczęstsze komentarze

Zobacz komentarze użytkowników zaprzyjaźnionego serwisu do numeru telefonu:

M: Nie odbiera przy oddzwanianiu

Ppp: Po pytaniu kto kto jest administratorem danych osobowych rozłączenie

Ja: Firma ProActive – Zbigniew Nowak (?) – pytanie czy mieszkam w Andrespolu, na pytanie, skąd mają numer telefonu się rozłączył

Ili: Dzisiaj (2.03.2020) to firma GOLDEN PLUS oferuje prezent w postaci odkurzacza samojezdnego (co w zamian – tego nie wiem)

Misiek: Sprzedają koronowirusa

Anna: Czeka na mnie nagroda – robot. Poprosiłam o dane Pani dzwoniącej. Bardzo niechętnie podała: Irena Molga. Potem poprosiłam o nazwę firmy i znów bardzo niechętnie i po dłuższym namyśle: Best-Life. Potem poprosiłam o siedzibę firmy i znów jeszcze bardziej niechętnie: Opole. Nie ma w Opolu takiej firmy. Zażądałam usunięcia moich danych osobowych. Pani się rozłączyła i tyle.

Bwe: Połączenie nieodebrane

Patryk: Wygrałem odkurzacz. Reszty nie dosłuchałem.

Niniek: Mikser

Adam: Zapłaciłem za SMS abyście wypisali z bazy telemarketingowej a i tak dzwonią ja z tego numeru że niby coś wygrałem. Porażka.

AntyVirus: Chłam, dzisiaj to już drugi nr zblokowany. próbują z różnych numerów. Jak jeden zablokuje to zaraz dzwonią z innego (ale podobny)

Siema1980: Oczywiście Pani dzwoni mówiąc, że nagroda jest do odebrania. Pytanie skąd mają dane kończy się przerwaniem rozmowy.


Chcesz więcej danych na temat numeru telefonu 698100763? Serwis odebrac.pl pomoże wam w tym. Na stronie odnajdziesz to czego szukasz. Telefon najczęściej opiniowany był jako negatywny. Najczęściej szukany był z Poznania, Gdańska, Gliwic, Kielc i z Łodzi. Ostatnio szukany był dziś. Potrzebujesz dowiedzieć się więcej? Wyszukaj numer na portalu ktoto.info. Sprawdź także naszą stronę z innymi telefonami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *