696758387 – kto dzwonił? Czyj to numer?

Szukasz informacji o numerze telefonu 696758387 (+48696758387) żeby dowiedzieć się kto do Ciebie dzwonił z tego numeru telefonu i czy możesz go bezpiecznie odebrać? Zobacz co mówią o nim nasi użytkownicy. Jeśli masz jakieś informacje, kto kryje się za tym numerem, zostaw swój komentarz i podziel się swoją wiedzą z użytkownikami serwisu odebrac.pl.

696758387 – podstawowe informacje

  • Numer telefonu: 696758387 (+48696758387)
  • Sieć lub strefa numeracyjna: Plus GSM
  • Najczęściej opiniowany jako: niebezpieczny
  • Najczęściej oceniany jako: drażniący, dzwoni wielokrotnie
  • Wyszukiwany: 117 razy w ciągu ostatnich 30 dni
  • Najczęściej dzwoni do: Warszawy

696758387 - kto dzwonił? Czyj to numer?


696758387 – najczęstsze komentarze

Zobacz komentarze użytkowników zaprzyjaźnionego serwisu do numeru telefonu:

6ab: Firma, która naciąga na „nagrody”. Zapytani, skąd mają numer, nie potrafią się wytłumaczyć. Trzeba odrzucać połączenie.

Wal: Golden cośtam, biją się o „laur klienta” i zapraszają bo odbiór pierdół, teraz to jakiś robotoodkurzacz. Przekręt garnkowy.

Krakus: Jakaś nagroda do odbioru po prezentacji. Lipa jakaś. Blokować na pytanie skąd mają mój nr pani stwierdziła, że wylosowali. jak spytałem w jaki sposób losują, że wiedzą do jakiego miasta się dodzwoniła to pani spytała czy sobie żartuję i czy przyjdę na spotkanie. A spotkanie dziś w Krakowie

Katarynka: Głuchy

Net: Telemarketer

Ivonek: Pod pretekstem odbioru „nagrody gwarantowanej” w postaci parownicy do … czegoś tam,namawiają na przybycie na spotkanie organizowane w jednym z Hoteli celem odebrania nagrody i podzielenia się opinią na temat innych produktów oferowanych przez ich firmę.

Mac: Gluchy

Tpm: Głuchy, męczliwy

Pomorzanin: Firma starająca się o złoty laur czy coś. Kobieta monotonnym głosem przedstawia ofertę i że ma coś do odbioru, kiedy nigdy z usług tej firmy nie korzystałem. Rozłączyłem się bez słowa.

Mk: Głuchy telefon


Chcesz więcej wiadomości o numerze telefonu +48696758387? Serwis https://www.odebrac.pl pomoże ci w tym. Na portalu odnajdziesz to wszystko czego poszukujesz. Telefon najczęściej opiniowany jest jako neutralny. Najczęściej szukany jest z Poznania, Warszawy, Lublina, Torunia i z Łodzi. Ostatnio wyszukiwany był dwa dni temu. Potrzebujesz sprawdzić więcej? Zerknij na numer telefonu na stronie Ktoto.Info. Sprawdź również naszą sekcję z innymi numerami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *