616107142 – kto dzwonił? Czyj to numer?

Szukasz informacji o numerze telefonu 616107142 (+48616107142) żeby dowiedzieć się kto do Ciebie dzwonił z tego numeru telefonu i czy możesz go bezpiecznie odebrać? Zobacz co mówią o nim nasi użytkownicy. Jeśli masz jakieś informacje, kto kryje się za tym numerem, zostaw swój komentarz i podziel się swoją wiedzą z użytkownikami serwisu odebrac.pl.

616107142 – podstawowe informacje

  • Numer telefonu: 616107142 (+48616107142)
  • Sieć lub strefa numeracyjna: Poznań i okolice
  • Najczęściej opiniowany jako: niebezpieczny
  • Najczęściej oceniany jako: drażniący, dzwoni wielokrotnie
  • Wyszukiwany: 143 razy w ciągu ostatnich 30 dni
  • Najczęściej dzwoni do: Poznań

616107142 - kto dzwonił? Czyj to numer?


616107142 – najczęstsze komentarze

Zobacz komentarze użytkowników zaprzyjaźnionego serwisu do numeru telefonu:

Eva: Jakiś Marcin Gajda chciał mi wcisnąć voucher na 3 noce w hotelach, do odebrania na Heroldów 1b, ale się rozłączył, gdy spytałam, skąd ma mój numer.

Loleusz: Ten sam marcin dzwoni też z numeru 734148359

Tele-ofiara2: Pyta o wiek. Obiecuje hotel dla pary. Po potwierdzeniu przedziału wiekowego rozłącza się bez słowa. Dzwonią ponownie, raz, drugi i trzeci. Niszczą spokojny wieczór, nękają podczas prowadzenia auta, prześladują nie wiadomo DLACZEGO???

Barburka: Telemarketing, chamskie rozłączenie podczas mojej odpowiedzi, że nie jestem grupą targetową.

Adam: Dzwoni z jakąś pseudo wygraną. Na pytanie skąd ma nr. telefonu, rozłaczył się momentalnie. Probują naciągnąć starsze osoby, bo pytają o wiek. Typowy oszust-katarynka.

Staryman: Po pytaniu, skąd ma mój numer telefonu, facet próbuje wmawiać, że na pewno wyraziłem zgodę na wykorzystanie w celach marketingowych. Po moim stanowczym zaprzeczeniu (mam numer zastrzeżony i nigdy takich zgód nie wyrażam) i ponownym pytaniu, skąd ma mój numer, gostek rozłączył się. Jestem na 99% pewien, że ten sam typek posługuje się także innym numerem (-rami?) telefonu, bo już kiedyś do mnie dzwonił z innego numeru. Wtedy trochę plątał się w zeznaniach, bo na pytanie, skąd ma mój numer najpierw twierdził, że mój numer został losowo wybrany przez automat, a następnie, że na pewno wyraziłem zgodę.Gwoli uzupełnienia: telefon mam w Plusie.

Michał: Nękający i namolny marketing

Andi: Znowu z innego numeru o hotelach blokada

Oko: Pajac wyłudzający dane mówiący, że otwierają nowe hotele i pyta o Twoje dane, gdzie ma wysłac waucher na 3-dniowy pobyt w wybranym Hotelelu w Karpaczu.

Andi: Skad maja numery? Wydzwania na wszystkie numery jakie mam firmie i to zastrzeżone. Nagroda dla dwoch osob hotel reszte nie sluchalem BAN Potwierdzam leci jak nakręcona kataryna nie można przerwać.


Chcesz dodatkowych wiadomości na temat numeru telefonu 616107142? Serwis https://www.odebrac.pl pomoże wam w tym. Na stronie odnajdziesz to czego poszukujesz. Telefon najczęściej oceniany był jako drażliwy. Najczęściej wyszukiwany był z Krakowa, Gdańska, Gliwic, Torunia i z Tychów. Ostatnio wyszukiwany był dziś. Potrzebujesz sprawdzić więcej? Wyszukaj numer na portalu Ktoto.Info. Poczytaj także naszą sekcję z innymi telefonami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *